Зустріне Міжгіря «Рекітське Сузір’я-2018»

Рекітське сузір’я – 2017

У мальовничому Верховинському краї, селищі міського типу Міжгір’я, що на Закарпатті, 4-9 липня 2018 року, запаленням традиційної ватри, під звуки троїстих музик і трембіт, відкриється 15-й ювілейний Міжнародний фестиваль-конкурс юних поетів і прозаїків, журналістів, митців фото і малюнку, авторської пісні, електронних засобів масової інформації та літературно-мистецьких композицій «РЕКІТСЬКЕ СУЗІР’Я – 2018», а також V Міст Миру «Одна у нас з тобою Україна! Боже великий, святий і єдиний, нам Україну і мир збережи!»

Детальніше “Зустріне Міжгіря «Рекітське Сузір’я-2018»”

Програма ХV Міжнародного ювілейного фестивалю юних талантів «РЕКІТСЬКЕ СУЗІР’Я – 2018»

Логотип МАЛІЖ

Міжнародний Фестиваль «Рекітське Сузір’я – 2018»

4-9 липня, смт. Міжгір’я, Закарпатська область

ХV Міжнародний фестиваль-конкурс юних поетів і прозаїків, журналістів, митців фото і малюнку, авторської пісні та літературно-мистецьких композицій «РЕКІТСЬКЕ СУЗІР’Я – 2018», V Моста Миру «Одна у нас з тобою Україна! Боже великий, святий і єдиний, нам Україну і мир збережи!», урочистості з нагоди ювілею – 15-ї річниці заснування Міжнародного фестивалю «Рекітське сузір’я»

Детальніше “Програма ХV Міжнародного ювілейного фестивалю юних талантів «РЕКІТСЬКЕ СУЗІР’Я – 2018»”

Журнал-газета «Сузір’я» № 1-2 січень-лютий 2018 року

Журнал-газета «Сузір’я» № 1-2 січень-лютий 2018 року

У післяноворічному випуску Всеукраїнської газети для школярів та юнацтва «Сузір’я Фест» вміщено статті, нариси, інтерв’ю, світлини до них, прозові й поетичні художні твори. Матеріали підготовлені прес-службою МАЛіЖу, журналістами, керівниками відділень, учнями.
Детальніше “Журнал-газета «Сузір’я» № 1-2 січень-лютий 2018 року”

Засновано премію Володимира Ковалика

Засновано премію Володимира Ковалика

Спільно із Благодійним Фондом Миколи Томенка «Рідна країна» та МАЛіЖ засновано літературну премію в номінації «ПРОЗА» ім. Володимира Ковалика, Почесного президента Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір’я», Почесного академіка, Героя Козацтва України, володаря літературної відзнаки «Золоте перо Америки», почесного жителя села Рекіт, Міжгірського району Закарпатської області.

Детальніше “Засновано премію Володимира Ковалика”

У Рекітській церкві вшанують пам’ять про Володимира Ковалика

У Рекітській церкві вшанують пам'ять про Володимира Ковалика

У день похорон почесного жителя села Рекіт та Президента Міжнародного фестивалю “Рекітське сузір’я” задзвонять дзвони і покличуть рекітчан на службу Божу за упокій душі знаного у всьому світі, поета і міжнародного діяча Володимира Ковалика.

У телефонній розмові із ректором Міжнародної академії літератури і журналістики Василем Тарчинцем, директор сільської школи Раїса Петрівна зауважила, що її односельчани сумують з приводу непоправної втрати Володимра Ковалика, який неодноразово відвідував Рекіти, гостював у домівці сільських вчителів . Директор школи запропонувала увіковічити пам’ять про цю визначну постать – встановити на “Коваликовому полі «Хрест.

Це питання буде розглянуто на Правлінні громадської організації МАЛіЖ на якому заплановано прийняти цілу низку заходів щодо вшанування вірного наставника творчої юні.

Рекітське сузір’я – 2017

Рекітське сузір’я – 2017

5-10 липня відбувся XIV Міжнародний фестиваль «Рекітське сузір’я – 2017», який уже традиційно проходить на базі ліцею. Радо з хлібом-сіллю гостей зустрічали ліцеїсти Дмитро Гуцуляк та Олена Скопич, ректор МАЛіЖ Василь Тарчинець, директор ліцею Василь Маринець.

Детальніше “Рекітське сузір’я – 2017”

Високі козацькі військові чини присвоєно наставникам маліжан Міжгірщини

Генерал-полковник Іван Плахотнюк спілкується із полковником Ангеліною Оборіною

У День Благовіщення у Будинку офіцерів Львівського гарнізону відбулася спільна академія командування Козацьких військ України та Правління громадської організації «Міжнародна академія літератури і журналістики».

Цей урочистий захід було приурочено врученню наставникам маліжан високих козацьких військових чинів за активну діяльність у героїко-патріотичній роботі серед школярів і юнацтва та з нагоди 15-ї річниці заснування громадської організації «Міжнародна академія літератури і журналістики.

Заступник Гетьмана Козацьких військ України, Верховний Отаман Козацького військового округу «Західна Україна» генерал-полковник Іван Плахотнюк привітав учасників урочистої академії зі святом Благовіщення, висловив велику подяку за активну громадську і творчу діяльність серед дітей та юнацтва і за поданням Правління МАЛіЖ оголосив наказ про присвоєння козацьких військових чинів. Серед них і наставники маліжан Міжгірщини.

Високе звання полковника присвоєно екс-голові Міжгірської райдержадміністрації, почесному професору МАЛіЖу Василю Деричу, а підполковника отримав викладач Міжгірського професійного ліцею Володимиру Рущак. Ці високі козацькі військові чини будуть вручені їм на цьогорічному фестивалі юних талантів «Рекітське сузір’я», який відбуватиметься 5 -10 липня

Зустрічай Міжгір’я – Рекітське сузір’я!

Зустрічай Міжгір’я – Рекітське сузір'я!

У мальовничому Верховинському краї, селищі міського типу Міжгір’я, що на Закарпатті, 5 – 10 липня 2017 року відбуватиметься ХIV Міжнародний фестиваль-конкурс юних поетів і прозаїків, журналістів, митців фото і малюнку, авторської пісні, електронних засобів масової інформації та літературно-мистецьких композицій «РЕКІТСЬКЕ СУЗІР’Я – 2017», а також ІV Міст Миру «Одна у нас з тобою Україна! Боже великий, святий і єдиний, нам Україну і мир збережи!».

Детальніше “Зустрічай Міжгір’я – Рекітське сузір’я!”

Створюється нова громадська організація «Рекітське сузір’я Фест»

Логотип МАЛІЖ

На Закарпатті за підтримки Міжнародної Академії літератури і журналістики створюється нова громадська організація Рекітське сузір’я Фест, яка є асоційованим членом МАЛіЖ.

Детальніше “Створюється нова громадська організація «Рекітське сузір’я Фест»”

Журнал-газета «Сузір’я» № 11-12 листопад-грудень 2016 року

Журнал-газета «Сузір'я» № 11-12 листопад-грудень 2016 року

Є в МАЛіЖу – знають всі! – ось така прикмета:
Завжди десь під Новий рік виходить газета!
Хай збуваються у свято всі казкові мрії,
Зустрічайте, маліжани, свято із «Сузір’ям»!

Детальніше “Журнал-газета «Сузір’я» № 11-12 листопад-грудень 2016 року”

Translate »