У Рекітській церкві вшанують пам’ять про Володимира Ковалика

У Рекітській церкві вшанують пам'ять про Володимира Ковалика

У день похорон почесного жителя села Рекіт та Президента Міжнародного фестивалю “Рекітське сузір’я” задзвонять дзвони і покличуть рекітчан на службу Божу за упокій душі знаного у всьому світі, поета і міжнародного діяча Володимира Ковалика.

У телефонній розмові із ректором Міжнародної академії літератури і журналістики Василем Тарчинцем, директор сільської школи Раїса Петрівна зауважила, що її односельчани сумують з приводу непоправної втрати Володимра Ковалика, який неодноразово відвідував Рекіти, гостював у домівці сільських вчителів . Директор школи запропонувала увіковічити пам’ять про цю визначну постать – встановити на “Коваликовому полі «Хрест.

Це питання буде розглянуто на Правлінні громадської організації МАЛіЖ на якому заплановано прийняти цілу низку заходів щодо вшанування вірного наставника творчої юні.

Рекітське сузір’я – 2017

Рекітське сузір’я – 2017

5-10 липня відбувся XIV Міжнародний фестиваль «Рекітське сузір’я – 2017», який уже традиційно проходить на базі ліцею. Радо з хлібом-сіллю гостей зустрічали ліцеїсти Дмитро Гуцуляк та Олена Скопич, ректор МАЛіЖ Василь Тарчинець, директор ліцею Василь Маринець.

Читати далі “Рекітське сузір’я – 2017”

Високі козацькі військові чини присвоєно наставникам маліжан Міжгірщини

Генерал-полковник Іван Плахотнюк спілкується із полковником Ангеліною Оборіною

У День Благовіщення у Будинку офіцерів Львівського гарнізону відбулася спільна академія командування Козацьких військ України та Правління громадської організації «Міжнародна академія літератури і журналістики».

Цей урочистий захід було приурочено врученню наставникам маліжан високих козацьких військових чинів за активну діяльність у героїко-патріотичній роботі серед школярів і юнацтва та з нагоди 15-ї річниці заснування громадської організації «Міжнародна академія літератури і журналістики.

Заступник Гетьмана Козацьких військ України, Верховний Отаман Козацького військового округу «Західна Україна» генерал-полковник Іван Плахотнюк привітав учасників урочистої академії зі святом Благовіщення, висловив велику подяку за активну громадську і творчу діяльність серед дітей та юнацтва і за поданням Правління МАЛіЖ оголосив наказ про присвоєння козацьких військових чинів. Серед них і наставники маліжан Міжгірщини.

Високе звання полковника присвоєно екс-голові Міжгірської райдержадміністрації, почесному професору МАЛіЖу Василю Деричу, а підполковника отримав викладач Міжгірського професійного ліцею Володимиру Рущак. Ці високі козацькі військові чини будуть вручені їм на цьогорічному фестивалі юних талантів «Рекітське сузір’я», який відбуватиметься 5 -10 липня

Зустрічай Міжгір’я – Рекітське сузір’я!

Зустрічай Міжгір’я – Рекітське сузір'я!

У мальовничому Верховинському краї, селищі міського типу Міжгір’я, що на Закарпатті, 5 – 10 липня 2017 року відбуватиметься ХIV Міжнародний фестиваль-конкурс юних поетів і прозаїків, журналістів, митців фото і малюнку, авторської пісні, електронних засобів масової інформації та літературно-мистецьких композицій «РЕКІТСЬКЕ СУЗІР’Я – 2017», а також ІV Міст Миру «Одна у нас з тобою Україна! Боже великий, святий і єдиний, нам Україну і мир збережи!».

Читати далі “Зустрічай Міжгір’я – Рекітське сузір’я!”

Створюється нова громадська організація «Рекітське сузір’я Фест»

Логотип МАЛІЖ

На Закарпатті за підтримки Міжнародної Академії літератури і журналістики створюється нова громадська організація Рекітське сузір’я Фест, яка є асоційованим членом МАЛіЖ.

Читати далі “Створюється нова громадська організація «Рекітське сузір’я Фест»”

Журнал-газета «Сузір’я» № 11-12 листопад-грудень 2016 року

Журнал-газета «Сузір'я» № 11-12 листопад-грудень 2016 року

Є в МАЛіЖу – знають всі! – ось така прикмета:
Завжди десь під Новий рік виходить газета!
Хай збуваються у свято всі казкові мрії,
Зустрічайте, маліжани, свято із «Сузір’ям»!

Читати далі “Журнал-газета «Сузір’я» № 11-12 листопад-грудень 2016 року”

Журнал-газета «Сузір’я» №8-9, серпень-вересень 2016 р.

Журнал-газета «Сузір'я» №8-9, серпень-вересень 2016 р.

Спеціальний фестивальний випуск «Рекітське сузір’я-2016» – журнал-газета «Сузір’я» №8-9, серпень-вересень 2016 р.

Читати далі “Журнал-газета «Сузір’я» №8-9, серпень-вересень 2016 р.”

Юні таланти втринадцяте запалювали маліжанську ватру в Міжгір’ї

Юні таланти втринадцяте запалювали маліжанську ватру в Міжгір’ї

Аж від Ворскли до Тиси було чутно гучні зазивні кличі трьох верховинських трембіт. Це вони збирали юні таланти півночі, центру, півдня, заходу і сходу на ХІІІ-ий Міжнародний фестиваль-конкурс юних талантів України «Рекітське сузір’я – 2016-го», ІІІ-ій міст Миру та урочисту передачу дітьми Закарпаття естафети Миру містам Слов’янська і Бахмута Донецької області (вперше приймали участь у фестивалі).

Читати далі “Юні таланти втринадцяте запалювали маліжанську ватру в Міжгір’ї”

У Міжгір’ї стартував Міжнародний фестиваль творчої юні

У Міжгір’ї стартував Міжнародний фестиваль творчої юні

Вчора, 5 липня, завершилася підготовча робота щодо проведення ХІІІ Міжнародного фестивалю юних талантів “Рекітське сузір’я”-2016, який традиційно стартує на початку липня у мальовничому селищі міського типу Міжгір’я.

Читати далі “У Міжгір’ї стартував Міжнародний фестиваль творчої юні”

Створено новий осередок МАЛіЖу

Створено новий осередок МАЛіЖу

Завдяки наполегливій творчій праці при Міжгірському профліцеї створено осередок громадської організації «Міжнародна Академія літератури і журналістики».

Читати далі “Створено новий осередок МАЛіЖу”