Урок в музеї – гончарство та художня кераміка

Урок в музеї - гончарство та художня кераміка

31 січня Липей Павліна Юріївна, викладач предмету «Народні промисли», провела в етнограічному музеї ліцею урок на тему «Гончарство та художня кераміка».

Детальніше “Урок в музеї – гончарство та художня кераміка”

Відкритий урок з технологій на тему пошуку інформації через Інтернет

23 січня викладач технологій Шовак Н.І. провела відкритий урок у групі №21 (професія кухар, офіціант) на тему «Основні інформаційні джерела. Технології по¬шуку інформації засобами Інтернету». Мета уроку: засвоїти знання про основні джерела інформації та технологію її пошуку, сформувати вміння здійснювати пошук необ¬хідної інформації з використанням різних джерел інформації. Урок проведено у формі ділової гри. Учні активно працювали на уроці, презентували власні міні-проекти зі створення власного ресторану.

23 січня викладач технологій Шовак Н.І. провела відкритий урок у групі №21 (професія кухар, офіціант) на тему «Основні інформаційні джерела. Технології по­шуку інформації засобами Інтернету».

Детальніше “Відкритий урок з технологій на тему пошуку інформації через Інтернет”

Виставка-конкурс навчально-методичних напрацювань педагогів «Панорама творчих уроків – 2018»

Виставка-конкурс навчально-методичних напрацювань педагогів «Панорама творчих уроків – 2018»

У педагогічному кабінету було організовано виставку-конкурс навчально-методичних напрацювань педагогів у рамках всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Панорама творчих уроків – 2018» (тема: «Наскрізні змістові лінії в освітньому процесі Нової української школи»), проведення якого щороку ініціює видавництво «Шкільний світ».

Детальніше “Виставка-конкурс навчально-методичних напрацювань педагогів «Панорама творчих уроків – 2018»”

Участь у засіданні обласної методичної секції педагогічних працівників професій деревообробного напрямку

Участь у засіданні обласної методичної секції педагогічних працівників професій деревообробного напрямку

21 грудня у режимі онлайн відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій деревообробного напрямку, в якому активну участь прийняли педагоги ліцею.

Детальніше “Участь у засіданні обласної методичної секції педагогічних працівників професій деревообробного напрямку”

Відкритий урок виробничого навчання

Відкритий урок виробничого навчання

19 грудня, згідно плану роботи методкомісії педагогічних працівників сфери послуг, майстер виробничого навчання Бундзяк Н.Ф. провела відкритий урок на тему «Приготування страв з кисломолочного сиру».

Детальніше “Відкритий урок виробничого навчання”

Відкритий урок з фізики

Відкритий урок з фізики

12 грудня в групі №14, професія слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, викладач фізики Бобер В.В. провела відкритий урок на тему «Третій закон Ньютона. Межі застосування законів Ньютона».

Детальніше “Відкритий урок з фізики”

Відкритий урок з хімії

Відкритий урок з хімії

8 грудня згідно плану роботи методкомісії викладачів природничо-математичних дисциплін викладач хімії Шинко Г.Д. провела відкритий урок в групі №11 (професія кухар, офіціант) на тему «Сполуки неметалічних елементів з гідрогеном. Склад і фізичні властивості хлороводню, добування в лабораторії, взаємодія з водою. Якісна реакція на хлорид-іон».

Детальніше “Відкритий урок з хімії”

Відкритий урок з правознавства в групі професія кухар, офіціант

Відкритий урок з правознавства в групі професія кухар, офіціант

В рамках «Всеукраїнського тижня права» 7 грудня викладачем правознавства В.В.Буртин проведено відкритий урок в групі №11(професія кухар, офіціант) на тему «Поняття правопорушення та його склад. Види правопорушень».

Детальніше “Відкритий урок з правознавства в групі професія кухар, офіціант”

Translate »