Новини

Тренінг: «Привіт! Я – конфлікт»

Тренінг: «Привіт! Я – конфлікт»

15 лютого класним керівником групи №31, практичним психологом ліцею Маслей Оксаною Федорівною було організовано та проведено для учнів ліцею тренінг на тему: «Привіт! Я – конфлікт».

Детальніше “Тренінг: «Привіт! Я – конфлікт»”

Сенс життя і щастя

Сенс життя і щастя

6 лютого у читальній залі бібліотеки ліцею під керівництвом вихователя гуртожитку Буряк С. М. проведено виховну бесіду на тему: «Сенс життя і щастя».

Детальніше “Сенс життя і щастя”

Випускники ліцею ознайомились з особливостями навчання у вищих військових навчальних закладах та проходження військової служби за контрактом

Випускники ліцею ознайомились з особливостями навчання у вищих військових навчальних закладах та проходження військової служби за контрактом

З метою вихованняв в учнів патріотичного ставлення до своєї Батьківщини та пропагуванню військової служби за контрактом, у ліцеї, 1 лютого було організовано зустріч випускників ліцею (хлопців) з військовим комісаром Міжгірського військового комісаріату Лущакевичем Сергієм Івановичем, заступником військового комісара Субачевим Андрієм Валерійовичем та представником 10 десантно-штурмової бригади, старшим лейтенантом Гадевичем Юрієм Ярославовичем.

Детальніше “Випускники ліцею ознайомились з особливостями навчання у вищих військових навчальних закладах та проходження військової служби за контрактом”

В ліцеї проведено загальноліцейну лінійку з метою профілактики та запобігання злочинів скоюваних неповнолітніми

В ліцеї проведено загальноліцейну лінійку з метою профілактики та запобігання злочинів скоюваних неповнолітніми

З метою профілактики правопорушень, 1 лютого у ліцеї було проведено загальноліцейну лінійку.

Детальніше “В ліцеї проведено загальноліцейну лінійку з метою профілактики та запобігання злочинів скоюваних неповнолітніми”

Урок в музеї – гончарство та художня кераміка

Урок в музеї - гончарство та художня кераміка

31 січня Липей Павліна Юріївна, викладач предмету «Народні промисли», провела в етнограічному музеї ліцею урок на тему «Гончарство та художня кераміка».

Детальніше “Урок в музеї – гончарство та художня кераміка”

100-а річниця боїв під Крутами

100-а річниця боїв під Крутами

31 січня, в групі №14, професія слюсар електрик з ремонту електроустаткування, електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, класним керівником Рущаком В. Ю. було проведено виховну годину на тему: «100-а річниця боїв під Крутами».

Детальніше “100-а річниця боїв під Крутами”

100-я річниці битви під Крутами

100-я річниці битви під Крутами

Для відзначення 100-ї річниці битви під Крутами, у ліцеї, 29 січня відбулась урочиста загальноліцейна лінійка.

Детальніше “100-я річниці битви під Крутами”

Зустріне Міжгіря «Рекітське Сузір’я-2018»

Рекітське сузір’я – 2017

У мальовничому Верховинському краї, селищі міського типу Міжгір’я, що на Закарпатті, 4-9 липня 2018 року, запаленням традиційної ватри, під звуки троїстих музик і трембіт, відкриється 15-й ювілейний Міжнародний фестиваль-конкурс юних поетів і прозаїків, журналістів, митців фото і малюнку, авторської пісні, електронних засобів масової інформації та літературно-мистецьких композицій «РЕКІТСЬКЕ СУЗІР’Я – 2018», а також V Міст Миру «Одна у нас з тобою Україна! Боже великий, святий і єдиний, нам Україну і мир збережи!»

Детальніше “Зустріне Міжгіря «Рекітське Сузір’я-2018»”

Програма ХV Міжнародного ювілейного фестивалю юних талантів «РЕКІТСЬКЕ СУЗІР’Я – 2018»

Логотип МАЛІЖ

Міжнародний Фестиваль «Рекітське Сузір’я – 2018»

4-9 липня, смт. Міжгір’я, Закарпатська область

ХV Міжнародний фестиваль-конкурс юних поетів і прозаїків, журналістів, митців фото і малюнку, авторської пісні та літературно-мистецьких композицій «РЕКІТСЬКЕ СУЗІР’Я – 2018», V Моста Миру «Одна у нас з тобою Україна! Боже великий, святий і єдиний, нам Україну і мир збережи!», урочистості з нагоди ювілею – 15-ї річниці заснування Міжнародного фестивалю «Рекітське сузір’я»

Детальніше “Програма ХV Міжнародного ювілейного фестивалю юних талантів «РЕКІТСЬКЕ СУЗІР’Я – 2018»”

Translate »