Профорієнтаційна робота (на обласний огляд-конкурс)

Профорієнтаційна робота (на обласний огляд-конкурс)
Міжгірський професійний ліцей

Про ліцей      Навчальний заклад засновано в 1966 році на базі цеху по виготовленню плечиків для одягу Міжгірського промкомбінату під назвою Міжгірське професійно-технічне училище № 62 Львівського управління проф-техосвіти. Загальний контингент складав тоді 210 чоловік.

      Важливою віхою у розвитку навчального закладу стало переведення його в 1977 році в середнє професійно-технічне учили-ще. Про ліцейЗначно зріс загальний контингент і у 80-их роках він вже становив понад 700 учнів. Із ростом контингенту учнів та введенням нових професій виникла необхідність розширення та покращення навчально-матеріальної та соціально-побутової бази училища. Так, в 1985 році було розпочато господарським методом будівництво навчально-виробничого корпусу, а вже в 1988 році його було здано в експлуатацію.

Про ліцей      З метою покращення соціально-побутових умов учнів, протягом 1987-88 років, було повністю реконструйовано гуртожиток, а в 1991 році розпочато будівництво соціально-побутового корпусу, який було здано в експлуатацію в 1993 році.

      З 1 вересня 2003 року навчальний заклад отримав новий статус – Міжгірський професійний ліцей.
Про ліцей
      Зараз у ліцеї проводиться підготовка робітничих кадрів з таких професій : виробник художніх виробів з дерева; швачка, вишивальниця; столяр; муляр, штукатур, лицювальник-плиточник; слюсар з ремонту автомобілів; кухар, офіціант; слюсар-електрик з ремонту електроустаткування; адміністратор, чергова по поверху, покоївка; лісник, єгер. Контингент на даний час складає 530 учнів.

Про ліцей      До послуг учнів ліцей має гуртожиток на 110 ліжко-місць, їдальню на 240 посадкових місць, два спортивні зали, спортивний майданчик, навчальний готель на 45 ліжко-місць, навчально-туристичну фірму, кабінет інформатики, який підключений до мережі “Інтернет”, етнографічний музей, добре обладнані навчальні кабінети загальноосвітніх та спеціальних дисциплін, навчально-виробничі майстерні.

      Для реалізації творчих можливостей та фізичного розвитку ліцеїстів працюють:Про ліцей

  • фольклорно-етнографічна студія;
  • хореографічна студія;
  • студія художньої обробки деревини;
  • студія образотворчого мистецтва;
  • студія народної художньої вишивки;
  • радіостудія «Червона калина»;
  • секція з міні-футболу;
  • секція з волейболу;
  • секція легкої атлетики;
  • секція загальної фізичної підготовки.



Про ліцей
      На базі ліцею працює відділення Малої Академії літератури і журналістики.

Про ліцей      Випускники навчального закладу добре зарекомендували себе в різних галузях народного господарства, освіти, державних установах, бізнесових структурах. Серед них: Рошко Михайло Михайлович – заступник декана факультету романо – германської філології УжНУ, Теслевич Іван Федорович – начальник підрозділу УСБУ в Закарпатській області, Бабець Віктор Михайлович – начальник КВП ТзОВ “СТЕН – ЛТД”, Федак Карло Карлович – вчитель фізкультури Лозянської ЗОШ І-ІІ ступенів, Биба Іван Іванович – підприємець, голова ради випускників ліцею, Михайло Бобонич – бригадир мулярів, штукатурів санаторно-курортного комплексу “Сойми”, Іван Чепара – токар підприємства ТзОВ «ДДСА – Продакшн», Михайло Мушка – верстатник деревообробних верстатів АТЗТ «Міжгірський лісокомбінат», Олеся Тайстра – швачка ТзОВ «ІРОЛІ» смт. Міжгір’я, Василь Звірич – слюсар з ремонту автомобілів СТО «Надія», Михайло Гельбич – електромонтер ВАТ «Укртелеком», Наталія Шемет – кухар СП «Карпатський горизонт» . Кращі випускники, які в різний час отримали вищу та середню спеціальну освіту зараз працюють викладачами та майстрами виробничого навчання ліцею.



ПРАВ

Міжгірський професійний ліцей

Залишити відповідь