Звітній концерт учасників художньої самодіяльності «Пісня – душа народу»

Згідно плану роботи ліцею 9 червня у ліцеї відбувся звітній концерт учасників художньої самодіяльності на тему «Пісня – душа народу».

Читати далі “Звітній концерт учасників художньої самодіяльності «Пісня – душа народу»”

Пам’ятаючи минуле, ми творимо майбутнє

До Дня пам’яті жертв політичних репресій викладач історії Чикальська О.Д. провела в групах І-ІІ курсу інформаційні хвилини «Пам’ятаючи минуле, ми творимо майбутнє».

Читати далі “Пам’ятаючи минуле, ми творимо майбутнє”

Верховинська вишиванка

18 травня, у День вишиванки, керівник музею Белень М.М. провела з учнями першого курсу етнографічний екскурс «Верховинська вишиванка».

Читати далі “Верховинська вишиванка”

День пам’яті жертв геноциду та боротьби за права кримськотатарського народу

18 травня викладач історії Чикальська О.Д. провела урок пам’яті, присвячений вшануванню початку депортації кримських татар та представників інших народів з території Криму.

Читати далі “День пам’яті жертв геноциду та боротьби за права кримськотатарського народу”

Книжкова виставка до Дня перемоги над нацизмом

4 травня в читальній залі бібліотеки ліцею розгорнуто книжкову виставку до Дня перемоги над нацизмом.

Читати далі “Книжкова виставка до Дня перемоги над нацизмом”

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

У ліцеї 5 травня відбувся виховний захід присвячений Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (Дню перемоги).

Читати далі “День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні”

Літературна композиція: Люби Україну, люби як нікого, Вона ж твоя мати, того не забудь!

25 квітня викладач української мови та літератури Рубець М.В. разом з класним керівником групи №12 (професія швачка, вишивальник) Бігар А.О. в музеї ліцею провели літературну композицію на тему «Люби Україну, люби як нікого, Вона ж твоя мати, того не забудь!».

Читати далі “Літературна композиція: Люби Україну, люби як нікого, Вона ж твоя мати, того не забудь!”

70 років операції «ВІСЛА»

До Дня пам’яті жертв депортації українців з українських етнічних земель Лемківщини, Холмщини, Надсяння та Підляшшя, організованої польською владою в 1947 році, викладач історії Чикальська О.Д. провела з учнями першого курсу усний журнал на тему «Курличуть сумно журавлі».

Читати далі “70 років операції «ВІСЛА»”

У ліцеї стартував тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

26 квітня, відповідно до наказу директора В. Ю. Маринця, у ліцеї розпочався тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

Читати далі “У ліцеї стартував тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності”

120 річниця від дня народження нашого земляка, відомого українського драматурга та громадського діяча – В. С. Гренджі – Донського

25 квітня 2017 року в читальній залі гуртожитку ліцею під керівництвом бібліотекаря Шандор О. М. та вихователя Буряк С. М. проведений тематичний вечір присвячений 120 річниці від дня народження закарпатського письменника, нашого земляка, відомого українського драматурга та громадського діяча – В. С. Гренджі – Донського.

Читати далі “120 річниця від дня народження нашого земляка, відомого українського драматурга та громадського діяча – В. С. Гренджі – Донського”