5-річчя від початку збройної агресії Російської Федерації проти України

В лютому 2014 року Російська Федерація, порушуючи норми та принципи міжнародного права, анексувала Автономну республіку Крим, а згодом окупувала окремі райони Донецької та Луганської областей.

Таким чином розпочалася ще одна трагічна сторінка в новітній історії України. У 2014-му, доклавши значних зусиль, українські військові зупинили вторгнення російської регулярної армії та зберегли державність нашої країни. Та, на превеликий жаль, війна триває і зараз.

До п’ятої річниці від початку збройної агресії Російської Федерації проти України викладачі історії Чикальска О. Д. та Бурдюх М. В. проводять тематичні виховні години та інформаційні хвилинки в кабінеті історії. Одним із яскравих позаурочних заходів був вечір – реквієм проведений Мар’яною Володимирівною. Метою заходу було прищеплювати в учнів любов до Батьківщини, виховувати патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами України.

З хронологією подій на сході України в 2014 році всіх присутніх ознайомив учень групи №24 Гойчук Микола. Під музику гітари пролунали патріотичні пісні у виконанні учня групи №13 Марковича Василя.

Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять героїв Небесної сотні та тих, хто загинув за час війни на сході України.