Чорнобиль не має минулого

В історії нашого народу є чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них – 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху.

Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди. Людство ще не знало техногенно-екологічної катастрофи таких масштабів. Виросло вже ціле покоління, що не застало ту страшну трагедію, але традиційно, в кінці квітня ми згадуємо про цю катастрофу.

Не залишився осторонь і наш ліцей, 26 квітня в рамках реалізації складової проекту «Сучасний робітник: гуманітарний аспект освіти в контексті євроінтеграційних процесів України» класним керівником групи №11 Шовак Н.І. проведено виховну годину «Чорнобиль не має минулого», де учні ознайомились з історією трагедії, продекламували вірші про Чорнобиль, дивилися документальний фільм, знятий очевидцем цієї трагедії. Хвилиною мовчання пом’янули всіх, хто згорів у реакторі, хто помер від великої дози опромінення, рятуючи світ від радіаційної чуми.