Делегація німецької благодійної організації «Допомога Україні» відвідала ліцей

      На днях Міжгірський професійний ліцей (директор Маринець В. Ю.─ заслужений працівник освіти України) приймав у свої стінах делегацію благодійної організації «Допомога Україні» м. Пфедельбах (Німеччина) у складі десяти осіб, очолюваних Отто Германом.

      Минулорічна зустріч визначила подальший розвиток співпраці і можливості допомоги для навчального закладу. І ось цього року представники цієї благодійної організації приїхали не з порожніми руками. Розуміючи намагання навчального закладу забезпечити якісну підготовку кваліфікованих робітничих кадрів зокрема через модернізацію навчально-матеріальної бази і постійну турботу керівництва ліцею щодо покращення умов навчання та виховання учнів, німецька делегація подарувала необхідне обладнання для навчально-виробничої майстерні рихтувальників кузовів. Матеріально-технічне забезпечення цієї майстерні, реконструйованої власними силами ліцею, поповнилось двома зварювальними апаратами, пристроєм для миття автомобілів, зварювальною маскою «хамелеон», рукавицями для зварника.
      Натомість ліцей продемонстрував помітний позитивний розвиток вперед і в ході зустрічі показав свої здобутки з часу останніх відвідин ліцею німецькими благодійниками. Директор ліцею Маринець В. Ю. проінформував гостей про діяльність навчального закладу за останній рік по модернізації навчально-матеріальної бази, впровадження в навчальний процес інформаційно-комунікативних технологій навчання, покращення соціальних умов проживання у гуртожитку.
      Відтак, представники німецької делегації наочно переконались у цих змінах, оглянувши навчально-виробничі майстерні.
      Василь Юрійович ознайомив гостей з майстернею механічної обробки деревини та швейною майстернею, відкриття яких відбулось на початку цього навчального року. Ці дві навчально-виробничі майстерні повністю реконструйовані та поповнені новим обладнанням: швейна майстерня – ще однією машинкою для художньої вишивки, майстерня механічної обробки деревини – обладнанням австрійського виробництва. Побували також у кабінеті охорони праці та навчальному готелі, в яких зроблено капітальний ремонт, а в навчальному готелі ще й облаштовано кухню-їдальню. Оглянули кухню-майстерню, зал для обслуговування відвідувачів, етнографічний музей ліцею.
      Урочистий прийом давніх друзів ліцею не обійшовся без подарунків навзаєм. Учні-гуртківці підготували сувенірні вироби – різьблені плакетки та вишивку.
      Проведена зустріч виявилася плідною для навчального закладу і приємною для шановних гостей, адже вони знову висловили своє позитивне ставлення до діяльності ліцею у напрямку постійного збагачення навчально-матеріальної бази.

Залишити відповідь