День Благовіщення та Вербна неділя

6 квітня 2017 року згідно плану виховної роботи в гуртожитку ліцею проведено виховну годину на тему: «Христос воскрес! – Воістину воскрес».

З вступним словом перед ліцеїстами виступила вихователь гуртожитку Буряк С. М., яка розповіла про свята, які передують світлому дню всіх християн – Великодню. Це день Благовіщення та Вербна неділя. Ці свята усі християни відзначають, як свята весняного сонця і пробудження природи від довгого сну. Вербна неділя в народі називається ще «Шутковою» або «Квітною» і її відзначають за тиждень до свята Великодня.

Великдень – це незвичайний, а великий день, величне свято яке споконвіку символізувало перемогу над силами темряви і зла, уособлювало примирення і прощення – веде далі розповідь бібліотекар Шандор О. М.. Воно нагадує нам про любов і милосердя, страждання і біль, одвічні людські цінності. Воскресіння Ісуса Христа дає нам змогу перемогти духовну смерть і жити новим повнокровним життям.

Ведучий, учень групи №11 Крайниковець Святослав, розповів присутнім про те, що Воскресіння Господнє в усі часи давало людям наснагу вірити і любити, прощати. “Щоб зупинити зло, нам треба перемінитися самим, бо саме з кожного з нас спитається: ”А що ти зробив?””. У цей день кожному треба примиритися з ближнім, відкрити свою душу вогником добра та милосердя. Будьмо християнами – милосердними до всього живого. Христос Воскрес! Радійте! «Щоб на ці свята нас Всевишній благословив добром на многії літа. Щоб під свій покров нас усіх і нашу Україну взяла Божа Матір. Дай боже, щасливо ці свята відсвяткувати і наступних дочекатися!»

До виховної години підготовлена тематична виставка літератури, стінгазета «Великдень», а також Савчук Костянтин, учень групи №34 запропонував переглянути документальний відеоролик «Про життя Ісуса. Глава від Іоана».