День Гідності та Свободи в Міжгірському ліцеї

День Гідності та Свободи – це українське свято, яке ми відзначаємо 21 листопада уже третій рік поспіль.

Це свято яке започатковане з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку 21 століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…

Свято до дня Гідності та Свободи відзначили і у нашому ліцеї. Загальноліцейна урочиста лінійка розпочалась із привітання директора ліцею, заслуженого працівника освіти України В. Ю. Маринця, який відкривши її урочисто поклав квіти і разом із представниками від навчальних груп запалив свічки пам’яті біля експозиції “Небесної сотні”. Також привітальне слово було надано і учаснику Революції Гідності та Свободи, викладачу математики В. Ю. Рущаку, який розповів учням про емоції та дух Євромайдану, які він пережив узявши участь у подіях у грудні місяці 2013 року.

Учні із зацікавленням та певним трепетом сприймали слова висловлені під час акції, адже це не просто слова, а наша недалека реальність яка має своє продовження.