День пам’яті і примирення

До Дня пам’яті і примирення, 74-ої річниці перемоги над нацизмом у Європі, з метою належного вшанування подвигу українського народу у боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини, формування у молодіжному середовищі шанобливого ставлення і поваги до ветеранів війни та нинішніх захисників Вітчизни, у кабінеті історії викладачами Бурдюх М. В. та Чикальською О. Д. проведено ряд заходів:

  • усний журнал на тему «Збережемо пам’ять про подвиг» у гр.№11;
  • година спілкування «Кривава ціна миру в Європі 45-го та сьогодні» у гр.№12;
  • урок мужності на тему «Нам заповідана мужність» у групі №15.

Класним керівником Рущаком В. Ю. було проведено загальноліцейний виховний захід присвячений Дню пам’яті та примирення, а класними керівниками всіх груп було проведено історичні п’ятихвилинки. Долучились до відзначення цих подій і члени учнівського самоврядування, які спільно з бібліотекарем Шандор О. М. створили книжкову виставку у читальній залі бібліотеки, а під керівництвом вихователя Буряк С. М. підготували матеріали для ефіру ліцейного радіо «Червона калина».

Під час проведення заходів використовувались фото- і відеоматеріали, презентації, емблема червоних маків – як символ пам’яті і шани за загиблими та жертвами Другої світової війни. Особливу увагу було звернуто на проведення паралелі з долями воїнів Другої світової та учасників антитерористичної операції (зараз ООС) , активних учасників заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях. Учням також було запропоновано перегляд документального фільму «Війна без переможців» та сучасні пісні «Прошу в неба й землі», «Я тобі наказую жити» тощо.