День Соборності України – день єднання народу та річниця утворення Закарпатської області

25 січня 2017 року класним керівником групи №12 Бігар А. О. було проведено творчий конкурс на тему День Соборності України – день єднання народу та річниця утворення Закарпатської області.

Захід відбувся у рамках реалізації складової Сучасний робітник: гуманітарний аспект освіти в контексті євроінтеграційних процесів України інноваційного проекту Робітнича професія: арсенал креативних ідей і проектів, їх реалізація в конкретний продукт та послуги населенню.

Метою виховного заходу є ознайомлення учнів з історією Дня Соборності та поглиблення знання про історичний факт злуки українського народу, його значення, виховання національної свiдомостi учнів i людської гідності, відродження паростків духовності, формування рис громадянина Української держави; пробудження інтересу до поглибленого вивчення історії та культурних надбань українського народу; розвиток поваги до рідної землі, історичного минулого нашої країни; виховання патріотизму, глибокої поваги та любові до Батьківщини в учнів, пробудити почуття національної гідності, розвивати увагу, пам’яті, уміння аналізувати та виражати власні думки; показати єдність всіх куточків України за допомогою творів письменників і поетів.

Учні охоче взяли участь у конкурсі, їхні роботи перевірило та оцінило журі.

Переможцями стали:

I місце – Палагін Надія група №12;

II місце – Попович Ангеліна група №11; Бітлян Марія група №11;

III місце – Скопич Олена група №11; Веремійчик Аліна група №11;

Заохочувальні премії: Динис Аліна група №12; Маслей Мар’яна група №11.