А. Дурунда – письменник рідного краю

Для учнів що проживають у гуртожитку ліцею 8 лютого 2017 року в етнографічному музеї проведено виховний захід літературну годину спілкування на тему «А. Дурунда – письменник рідного краю».

Рідний край починається зі споришевої стежини біля батьківської хати, із невеличкої річечки в кінці городу, зі шкільного порогу, з маминої пісні і бабусиних казок. Ось які почуття пробудив рідний край у творах закарпатського письменника А. Дурунди. Так поетично розпочала свою розповідь викладач ліцею, завідувач етнографічного музею Белень М. М. з учнями під час проведення виховного заходу.

Людина талановита, шанована в ріднім краї А. Дурунда народився в с. Рекіти, Міжгірського району. У своїх творах описував важкі людські сторони життя, глибокі, чуттєві переживання героїв та створював образи своїх земляків із реального життя. Марія Михайлівна цікаво та змістовно розповіла учням про творчу діяльність письменника, зробила огляд літературних творів закарпатських письменників і наголосила про важливість вивчення їх творчості. Літературна година спілкування промайнула швидко, а розповідь вчителя залишила учням  роздуми та бажання ще глибше вивчити твори наших закарпатських письменників.