Дискусія за романом Оскара Вайльда «Портрет Доріана Грея»: «Краса – явище моральне, аморальне чи «по той бік добра і зла?»

28 березня 2019 року викладач зарубіжної літератури Медулич О.М. провела у групі №11 (професія кухар, офіціант) відкритий урок на тему «Дискусія за романом Оскара Вайльда «Портрет Доріана Грея»: «Краса – явище моральне, аморальне чи «по той бік добра і зла?».

Через зіставлення різних поглядів викладач вчила учнів виявляти істину, аналізувати філософсько-естетичні і моральні проблеми роману «Портрет Доріана Грея».

Розвиваючи активне мислення учнів, Оксана Миколаївна винесла на обговорення кілька проблемних запитань: що таке моральність та аморальність, правильність думки Лорда Генрі, що найстрашніше у житті – це втрата молодості, ставлення до слів «Є лише один шлях позбавитися від спокуси – поступитись їй», краса – явище моральне чи аморальне тощо. На уроці присутні мали можливість послухати думки самих героїв твору – Доріана Грея та лорда Генрі, у ролі яких виступили учні Богдан Раковцій та Василь Сенько.