Екскурсії до музею

      Початок навчального року для першокурсників завжди є особливим, бо вони знайомляться з ліцеєм: десь плутають навчальні кабінети, імена викладачів, шукають собі зручних місць для відпочинку у затінку високих дерев ліцейного парку, знаходять друзів серед старшокурсників і нових наставників серед педагогів.

      А переступаючи поріг етнографічного музею завмирають у здивуванні від побаченого, адже й справді музей – наче пам’ять минулого Міжгірщини.

      Всі групи перших курсів разом з своїми класними керівниками під розповіді екскурсовода здійснили цікаві подорожі в це минуле. Народне будівництво, інтер’єр верховинської хати, народний одяг, вишивка, речі побутового вжитку, знаряддя праці, ремісничий реманент тощо стали об’єктом споглядання і джерелом пізнання історико-культурної спадщини та духовної культури Міжгірщини.

      А ті, хто приїхав навчатись з інших районів, мали можливість по новому познайомитись з етнографічною колористикою Верховини. Цінним є також те, що окремі учні виявили бажання подарувати музею нові музейні експонати.

Залишити відповідь