Господи, не дай нам пройти це знов

5 грудня класним керівником групи №35 (професія слюсар з ремонту автомобілів, рихтувальник кузовів) Рубець М. В. проведено творчий конкурс на тему Господи, не дай нам пройти це знов.

Захід пройшов в рамках реалізації складової «Сучасний робітник: гуманітарний аспект освіти в контексті євроінтеграційних процесів України» інноваційного проекту «Робітнича професія: арсенал креативних ідей і проектів, їх реалізація в конкретний продукт та послуги населенню».

Мета: вшанувати пам’ять безвинно заму­чених голодом та політичними репресіями людей, розвивати у дітей траурний етикет, дотримання традицій вшанування помер­лих і загиблих; виховувати в учнів особистісні риси громадянина України, патріота.

Ліцеїсти переглянули презентацію та відео про ту страшну українську національну катастрофу 1932-1933 років.

Марія Василівна закликала присутні згадати у молитвах усіх тих, хто страждав і помер під час великого Голодомору. Хай же пам’ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Відчинімо наші душі і серця для пам’яті про ті страшні роки. Зробімо все для того, щоб ніколи, за жодних обставин, подібна трагедія більше не спіткала Україну.