Хвилина корисної інформації

16 лютого 2017 року в читальній залі гуртожитку ліцею під керівництвом бібліотекаря Шандор О. М. та вихователя Буряк С. М. проведено «хвилину корисної інформації».

Під час заходу зроблено огляд статей в газетах: «Голос України», «Урядовий кур’єр», «Новини Закарпаття», журналу «Шкільний світ».

Бібліотекар Оксана Миколаївна зупинилася на огляді статті в газеті «Голос України» – «Блокада окупованого Донбасу: контрабанді – стоп, антрациту – зелене світло. Інакше вартість електроенергії зросте вдвічі» і розповіла учням про те, що Україна незалежна, вільна держава. Невід’ємним благом кожного українця є багатства рідної землі. Кожна людина повинна у час військової загрози стати на захист суверенітету та незалежності рідної землі. У статті «Герої не вмирають» газети «Урядовий кур’єр» учні ознайомилися з героїзмом українських патріотів, які у час терористичної загрози мужньо і партіотично стали на захист своєї Вітчизни.

Учениця Росоха Діана з групи №11 розповіла присутнім про те, як її батько учасник АТО, приймав участь у боях під Авдіївкою, більше року боронив українську землю та спокій своєї родини та всіх українських сімей.

На завершення вихователь Світлана Михайлівна підвела підсумок про те, що хвилина корисної інформації дає учням можливість швидко та змістовно дізнатися про події, які висвітлюються на сторінках преси, а в подальшому проявити бажання самим переглянути сторінку свіжої преси у читальній залі бібліотеки.