Інформація про ХІІ Міжнародний фестиваль юних талантів «Рекітське сузір’я-2015» на Урядовому порталі

      На Урядовому порталі України розташована інформація про ХІІ Міжнародний фестиваль юних талантів «Рекітське сузір’я-2015».

      Така новина є надзвичайно приємною для юних обдарувань їх наставників та батьків, осбливо керівництва шкіл та інших навчальних закладів, які часом мало роблять для того аби їх учні та студенти мали можливість приймати участь у творчих конкурсних змаганнях. Є посеред дорослих і такі, які перешкоджують творчому руху обдарованої юні.

      Інформація, опублікована на Урядовому порталі, подається у повному викладі.

      «У Закарпатській області з 2 до 6 липня на базі Міжгірського професійного ліцею тривав ХІІ Міжнародний фестиваль юних талантів «Рекітське сузір’я-2015». Творче свято дітей відбулось під егідою Міжнародного Центру ЮНЕСКО та гаслами: «Любіть Україну, як матір свою!», «Боже Великий, Святий і Єдиний нам Україну і мир збережи!».
      Цього року учасники фестивалю із Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Закарпатської областей та з-за кордону змагались у семи традиційних номінаціях: поезії, прозі, журналістиці, малюнку, художньому фото, авторській пісні і літературно-мистецькій композиції. Окрім конкурсної частини, у кожній з номінацій працювали студії в кабінетах навчального закладу.
      На свято «Рекітського сузір’я» завітали також учасники АТО. Вони спільно із керівниками відділень Малої академії літератури і журналістики (МАЛіЖ) взяли участь у запаленні ватри пам’яті і лампадки біля Стелли Небесної Сотні та героїв АТО.
      За підсумками ХІІ Міжнародного мистецького фестивалю юних талантів «Рекітське сузір’я-2015» були відзначені учні Міжгірського професійного ліцею. У номінації «Поезія» учень ліцею Іван Матоляк отримав грамоту за активну участь у конкурсі; у номінації «Літературно-мистецька композиція» дипломом другого ступеня нагороджений фольклорно-етнографічний колектив ліцею, грамотами – колектив сопілкарів, доромбарів та фольклорно-театральна студія; у номінації «Малюнок» найвищу нагороду – гран-прі і цінний подарунок отримала учениця ліцею Любов Масляник та грамоту за активну участь – Марія Масляник. Переможець конкурсу в номінації «Малюнок» – учениця ліцею Любов Масляник стала стипендіатом благодійної організації видавництва «Смолоскип» (м. Львів)».

Залишити відповідь