Круглий стіл – «Інноваційні впровадження – економічна стабільність Міжгірського району»

      30 жовтня на базі Міжгірського професійного ліцею відбулась зустріч у форматі «Влада – громада – бізнес» за участю представників місцевої влади, керівників державних підприємств, приватних підприємців, представників банківської сфери району.

      У рамках зустрічі відбувся круглий стіл «Інноваційні впровадження – економічна стабільність Міжгірського району».
      На початку зустрічі гостей привітав директор навчального закладу, заслужений працівник освіти України Маринець В. Ю. Василь Юрійович надав коротку характеристику ліцею, розповів про напрямки підготовки робітничих кадрів, досягнення у розбудові навчально-матеріальної бази та налагодження випуску продукції навчально-виробничими майстернями, інноваційні проекти, які реалізовуються в навчальному закладі, а також звернув увагу присутніх на ряд проблемних питань, вирішити які сам навчальний заклад не в змозі.
      Під час зустрічі начальник управління економіки Міжгірської РДА Маркович В. М. вручив директорові ліцею Диплом управління туризму та курортів Закарпатської ОДА за активну участь у ХІV Міжнародній туристичній виставці-ярмарку «Тур’євроцентр – Закарпаття 2015».
      Учасники зустрічі мали можливість оглянути навчально-матеріальну базу ліцею, відвідали навчальні кабінети та навчально-виробничі майстерні, а також експозицію Героям Небесної Сотні, воїнам АТО, етнографічний музей і музей історії навчального закладу та МАЛіЖ.
      Побували на уроках виробничого навчання, де безпосередньо спостерігали за набуттям учнями професійних вмінь та навичок. До уваги гостей ліцею майже у кожній навчально-виробничій майстерні було представлено зразки виробів, які пропонуються на ринку товарів, та ознайомлено з послугами, які надає ліцей.
      Учасники круглого столу високо оцінили діяльність ліцею та його рух вперед, відмітивши вміння керівництва навчального закладу акумулювати сили, творчо та конструктивно реалізовувати намічені плани.

Залишити відповідь