Ліцей продовжує допомагати воїнам АТО

      У вересні місяці з ініціативи директора ліцею Василя Маринця була оголошена акція «Допоможи пораненому та воїнам АТО».

      Акція мала на меті зібрати необхідну матеріальну допомогу для поранених вояків, які зараз перебувають на лікуванні в Мукачівському військовому шпиталі та бійців української армії, Національної гвардії та добровольчих батальйонів, які боронять суверенітет та незалежність України на східних рубежах держави.

      У жовтні було зібрано продукти харчування – консервацію, варення, смалець, сало, сушені гриби, сушениці, крупи, цукор, макарони тощо, які було передано в Мукачівський військовий шпиталь.

      Ця акція була продовжена в листопаді поточного року. Колектив працівників та ліцеїсти зібрали грошові кошти в сумі понад 5000 грн., на які закуплено теплий одяг, шкарпетки та спальні мішки для воїнів 128-ї гірсько-піхотної бригади, яка дислокується в місті Ужгород. Дані речі були передані настоятелю Міжгірської ГКЦ отцю Василю Мандзюку для подальшої їх передачі бійцям закарпатського військового з´єднання, яке зараз захищає рубежі держави в м. Дебальцево.

      Крім того було закуплено одяг, речі особистої гігієни для колишніх випускників ліцею, капітана міліції Міжгірського РВ УМВС України в Закарпатській області Сергія Іванка та Василя Пулея, які зараз несуть службу на блокпостах Донецької області.

Залишити відповідь