Ліцей розпочав роботу по реалізації нового інноваційного проекту

      6 жовтня відбулась настановча конференція щодо організації роботи над реалізацією нового інноваційного проекту.

      «Робітнича професія: арсенал креативних ідей і проектів, їх реалізація в конкретний продукт та послуги населенню» – таку назву має нова інноваційна розробка.
      Автор та розробник інноваційного проекту заслужений працівник освіти України директор ліцею Маринець В. Ю. ознайомив педагогічний колектив із основною метою та завданнями проекту, обґрунтував актуальність його впровадження в сучасних умовах реформування професійної освіти в контексті педагогіки співробітництва. Василь Юрійович запропонував конкретні етапи, строки та схему реалізації інноваційного проекту.
      Маринець В. Ю. зауважив, що виклики сьогодення і прогресивний розвиток інноваційної діяльності у освітньому просторі спонукають до створення умов для формування творчої та дослідно-експериментальної роботи, учасниками якої є педагоги та учні. Така співпраця є необхідною і покликана забезпечити якість та ефективність навчання, виховання і розвитку майбутніх кваліфікованих робітників.
      Автор проекту висловив сподівання, що результатом спільної роботи педагогів та учнів стане реалізація їхніх ідей, проектів в реальний продукт, самовдосконалення себе професійно і особистісно, розвиток креативності, ділових якостей, успішності в сучасних умовах виробництва, підвищення іміджу робітничих професій в сучасних ринкових умовах.

Залишити відповідь