Мій тато захищає Україну!

      Кілька місяців тому у Львові стартував цей проект, який відбувається за підтримки голів Львівської облдержадміністрації Олега Сенютки та облради Ілька Колодія.

      «Основна мета проекту «Мій тато захищає Україну!» є психологічна підтримка дітей учасників АТО, залучення їх до активного дозвілля, зокрема, через участь у творчих конкурсах (малюнку, фотографії, поезії тощо) та культурних заходах»,- зазначили його ініціатори та засновники .
      Серед співорганізаторів цього заходу обласні та регіональні підрозділи Міноборони та МВС, продюсерський центр «Star School», відомі художники, поети, фотомитці та волонтери.
      З перших днів мега-проекту його підтримала громадська організація «Мала Академія літератури і журналістики», зокрема, її незмінний керманич, наш земляк, заступник голови Правління Міжнародного Центру ЮНЕСКО, ректор МАЛіЖу, відомий українським письменник, учасник бойових дій, залужений журналіст України Василь Тарчинець.
      За його участі відбулася урочиста церемонія відзначення переможців літературно-мистецьких конкурсів.
      Результати творчих конкурсах, що проходили у чотирьох номінаціях та трьох вікових групах отримали високу оцінку журі та керівництва Малої Академії літератури і журналістики.
      Варто сказати, що всі переможці літературно-мистецьких конкурсів зараховані членами Малої Академії літератури і журналістики.
      Є у планах МАЛіЖу також видати спеціальний номер журналу-газети для школярів «Сузір’я», опублікувати твори лауреатів та переможців.
      Знаменно і те, що цей чудовий проект підтримали також на Закарпатті, зокрема, Закарпатська облдержадміністрація, Закарпатська облрада, Громадська організація “Мала Академія літератури і журналістики”, Міжнародний Центр ЮНЕСКО, Міжгірська райдержадміністрація, Міжгірська райрада та Міжгірський профліцею.
      Влітку, 3 липня цього року у мальовничому селищі Міжгір’ї відбудеться урочиста церемонія передачі естафети соціального мега-проекту «Мій тато захищає Україну» та запалення ватри дитячої творчості відбудеться на ХІІ Міжнародному фестивалі юних поетів і прозаїків, журналістів, митців фото і малюнку, авторської пісні та літературно-мистецьких композицій “РЕКІТСЬКЕ СУЗІР’Я-2015” та ІІ МОСТА М

Залишити відповідь