Міжгірський професійний ліцей пропонує гостям краю довідник екскурсійних маршрутів «Перлини Міжгірщини»

Інтенсивний розвиток рекреаційно-туристичної галузі Міжгірщини потребує якісного інформаційного продукту про родзинки нашого краю, які будуть цікавими для туристів і які варто відвідати з огляду на їх історичну, культурну значимість та природну унікальність.

Цього року вийшов у світ довідник екскурсійних маршрутів «Перлини Міжгірщини», який підготували директор Міжгірського професійного ліцею, заслужений працівник освіти України Василь Маринець та викладач спецдисциплін Наталія Лемак.

Довідник містить декілька варіантів коротких, але насичених подорожей по просторах нашої малої батьківщини. Так, туристу пропонується відвідати перлину Карпат, одне з семи чудес України – Синевирське озеро, водоспад Шипіт, центр реабілітації бурих ведмедів, Національний природний парк «Синевир», 12 етнографічних та історичних музеїв села Колочава та етнографічний музей Міжгірського професійного ліцею, перехилити горнятко з цілющою мінеральною водою в селах Сойми та Келечин, стати свідком пульсування гейзера в с.Вучкове, покататись на гірських лижах в с.Пилипець та с.Подобовець, побувати в музеї-майстерні ручного ткацтва с.Річка, відвідати стародавні дерев’яні церкви та храми Міжгірщини. Про ці та інші визначні місця Міжгірщини можна дізнатися із запропонованого довідника.

Не менш важливо для туриста привезти з подорожі щось на згадку. Міжгірський професійний ліцей пропонує сувенірну продукцію та вироби декоративно-прикладного мистецтва власного виробництва, які можна придбати у сувенірному кіоску навчального закладу. Тому дане видання містить каталог продукції, що виготовляється у навчально-виробничих майстернях. Актуальною інформацією для туриста стане також перелік послуг, які надаються навчальним готелем ліцею – зручні кімнати для відпочинку, організація харчування.