Музей історії ліцею та МАЛіЖу

У Міжгірському професійному ліцеї успішно функціонує музей історії ліцею та МАЛіЖу.

Свою історію музей почав у травні 2014 року. За цей час на невеликій площі вже розмістилися понад дві сотні експонатів, які відображають історію становлення нашого навчального закладу.

Музей представлений експозиціями «З історії закладу освіти», «Загально-освітня підготовка молоді», «Професійна підготовка», «Згадаймо минуле», «Гордість ліцею» а також тут знайшли своє місце численні грамоти та подяки педколективу, учням за роки розвитку навчального закладу. У музеї експонуються учнівські вироби, сувеніри та подарунки відвідувачів і гостей ліцею.

Також окремої уваги заслуговує велика і змістовна виставка матеріалів музею МАЛіЖ. Це численні малюнки, книги, підбірки газет, які висвітлюють діяльність Міжнародного фестивалю «Рекітське сузір’я», що впродовж тривалих років проходить у ліцеї.

Музей є осередком освіти і виховання, джерелом духовності та пам’яттю історичних миттєвостей Міжгірського професійного ліцею.

Цього року учениця групи №21 Пикало Іванна, яка здобуває професію кухар, офіціант, приймала участь у Всеукраїнському конкурсі екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу». За умовами конкурсу ліцеїстка під наставництвом керівника музею Буряк С.М. підготувала відеоекскурсію по музею. За результатами обласного етапу конкурсу Іванна посіла друге місце. Тож вітаємо ученицю з перемогою!