Підведено підсумки роботи над інноваційним проектом

31 травня 2019 року проведено виставку-конкурс як підсумок роботи ліцеїстів та педагогів над реалізацією інноваційного проекту «Робітнича професія: арсенал креативних ідей і проектів, їх реалізація в конкретний продукт та послуги населенню» у цьому навчальному році.

На виставку-конкурс кожна креативна група учнів представила вже «готовий продукт», створений за власним проектом. Також на виставці презентовано вироби, виготовлені на заняттях гуртків технічної та художньої творчості.

Захід розпочався із вступного слова директора ліцею, заслуженого працівника освіти України та автора цього інноваційного проекту Василя Юрійовича Маринця. Після чого учні презентували свої вироби. Всі присутні мали можливість ознайомитись із описом, призначенням та вартістю виготовленого виробу.

Захід продовжився звітнім концертом фольклорно-театральної студії «Верховинські забави» (керівник Леньо В.Й.).

На завершення оголошено переможців виставки-конкурсу:

I місце

  1. учні група №33 (професія муляр, штукатур, лицювальник-плиточник) за реконструкцію та оформлення внутрішнього інтер’єру кабінету електротехніки (майстер виробничого навчання Касинець І.В.);
  2. учні групи №13 (професія муляр, штукатур, лицювальник-плиточник) за реконструкцію приміщення та оформлення внутрішнього інтер’єру швейної майстерні №2 (майстри виробничого навчання Гурзан П.П., Цендра М.І.);
  3. учні групи №35 (професія слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, рихтувальник кузовів) за виготовлений пісочноструйний апарат для очищення двигуна, спотеру (майстер виробничого навчання Чулан М.М.).

II місце

  1. учні групи №15 (професія слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, рихтувальник кузовів) за виготовлення макету скриньки перемикача передач в розрізі (майстер виробничого навчання Мица Є.І.);
  2. учні групи №24 (професія слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж) за виготовлену електрифіковану великодню писанку (майстер виробничого навчання Дунаєв М.Ю.);
  3. учні групи №32 (професія швачка, вишивальник) за виготовлений жіночий костюм з елементами верховинської вишивки та вишивану карту України з відображенням регіональної вишивки областей (майстри виробничого навчання Шегда С.В., Керенович В.М.).

III місце

  1. учні групи №11 (професія кухар, офіціант) за приготовані суп-гуляш по-верховинськи та верховинський суп «Дзяма» (майстри виробничого навчання Бундзяк Н.Ф., Фурдь Г.М.);
  2. учні групи №21 (професія кухар, офіціант) за приготовані закарпатські страви «Рокот крумплі», «Свинна гомілка запечена в рукаві» (майстри виробничого навчання Рущак Є.В., Горват Т.В.);
  3. учні групи №31 (професія кухар, офіціант) за приготовані м’ясні торбинки з ковбасно-сирною начинкою (майстер виробничого навчання Савчур І.М.).

Визначено переможців гуртків технічної творчості:

  • гурток «Коренепластика» (декоративне панно «Верховинські забави»), керівник Бедринець Ю.В.;
  • гурток «Автомобіліст» (пристрій для демонтажу пружин), керівник Дунаєв В.М.;
  • гурток «Дизайн меблів» (макет будинку) керівник Грибан М.В.

Всі переможці будуть відзначені грошовими преміями.