Підведено підсумки роботи над інноваційним проектом

У травні проведено виставку виробів, виготовлених креативними групами ліцеїстів у рамках роботи над інноваційним проектом «Робітнича професія: арсенал креативних ідей і проектів, їх реалізація в конкретний продукт та послуги населенню».

Креативні групи під керівництвом наставників – майстрів виробничого навчання – протягом навчального року працювали над власними учнівськими проектами.

Компетентне журі підвело підсумки роботи креативних груп та визначило кращі роботи:

І місце розділили учні груп №12 (професія виробник художніх виробів з дерева) за оформлення кабінету технології обробки деревини, №25 (професія слюсар з колісних транспортних засобів, рихтувальник кузовів) за виготовлення гідравлічного пристрою для демонтажу агрегатів автомобіля.

ІІ місце – група № 22 (швачка, вишивальник) за пошиття чоловічого костюму для офіціанта з верховинськими мотивами та група №13 (столяр, тесляр) за реконструкцію кабінету технології обробки деревини.

ІІІ місце – група № 22 (швачка, вишивальник) за пошиття жіночого костюму для офіціанта з верховинськими мотивами та група №32 (виробник художніх виробі з дерева) за художнє оформлення кабінет технології обробки деревини.

Креативні групи відзначено грошовими преміями.