Презентації на тему «Фізика в моїй професії»

З метою збагачення та розширення знань учнів, а також для виявлення обдарованої молоді викладачами фізики Бобер В.В., Луньо М.О., Шовак Н.І. організовано та проведено конкурс учнівських презентацій «Фізика в моїй професії».

Захід пройшов в рамках інноваційного проекту «Робітнича професія: арсенал креативних ідей та проектів, їх реалізація в конкретний продукт та послуги населенню».

У конкурсі взяли участь учні груп №11 Моцов Крістіан та Цендра Мирослав, групи №12 Субота Іванна, групи №14 Книш Андрій, групи №34 Матоляк Іван та групи №35 Гаврилко Сергій. Всі учні цікаво і неординарно представили інформаційні новинки по різних темах. Наприклад, не всі здогадувались про існування рідкого хліба та пельменів з прозорого тіста (презентація «Молекулярна кухня»), цікаво було почути про новітні способи штукатурки, характеристики електромобілів та багато іншого.

Подані на конкурс презентації відповідали заданим критеріям та відзначалися креативністю, вдалим поєднанням художньої майстерності та інформативним викладом матеріалу по вибраній професії.