Привітання учасників Міжнародного фестивалю від Міністра освіти і науки України

      Міністр освіти і науки України Сергій Квіт всебічно підтримує талновиту юнь України, у тому числі і слухачів Міжнародної Академії літератури і журналістики.

      Сергій Миронович Квіт неодноразово побував на нашому фестивалі, а очолюючи Києвомогилянку, сприяв публічній презантації МАЛіЖу у цьому неперевершеному навчальному закладі, де на його території квітне червона Калина із батьківщині заснування МАЛіЖу – Срібної землі Героя України, Президента Карпатської України отця Августина Волошина.
      У день відкриття ХІІ Міжнародного фестивалю та ІІ Моста миру “Боже великий святий і єдиний, нам Україну і мир збережи!” ми отримали привітання від Міністра освіти і науки України Сергія Квіта, яке було оприлюднено на фестивальній сцені.
      Розташовуємо повний текст привітання.

“Дорогі учасники Міжнародного фестивалю «Рекітське сузір’я – 2015»!

      Вітаю Вас з традиційним літнім мистецьким святом, яке святкує Міжгірщина вже протягом багатьох років. Цей фестиваль щорічно радує Закарпаття своїми мистецькими здобутками, показуючи нашу народну культуру, виставляючи на доброзичливий суд гостей і учасників досягнення тих, хто зараз вчиться, і готовий взяти участь у справедливій мистецькій конкуренції. Наперед вітаючи переможців, хочу підкреслити, що головне – сама участь у такому важливому й веселому дійстві. На жаль, уже другий рік поспіль це свято відбувається в неймовірно складних умовах, що знаходить своє відображення у програмі. Але ніхто не може завадити юним талантам України показати свої мистецькі здобутки в літературі, співах, журналістиці, фото і малюванні. Підростають нові покоління талановитої молоді, яка, несумнівно, змінить Україну на краще.

      Щиро вітаю всіх учасників фестивалю «Рекітське сузір’я – 2015», а також його організаторів і спонсорів. Ви робите добру справу!

Залишити відповідь