Семінар на тему «Продуктивне навчання – сучасна педагогічна технологія пізнавальної діяльності учнів»

30 травня 2019 року згідно плану роботи методкомісії викладачів природничо-математичних дисциплін проведено чергове засідання.

У ході засідання відбувся семінар на тему «Продуктивне навчання – сучасна педагогічна технологія пізнавальної діяльності учнів», під час якого викладачі мали можливість подискутувати про ефективність застосування сучасних педагогічних технологій. Так, голова методкомісії Шовак Н.І.розповіла про сучасну технологію продуктивного навчання, ознайомила із структурою такого уроку та його особливостями. Своє бачення продуктивного уроку з хімії висловила викладач Шинко Г.Д. Заступник директора з НМР Медулич О.М. звернула увагу на проблемні питання щодо організації роботи з учнями на уроці. Про ефективність технології «перевернутого навчання» та візуалізацію навчального матеріалу, зокрема можливостями Інтелект-карт та скрайбінгу розповіла методист ліцею Фединишинець М.В.

Крім цього, члени методкомісії обговорили відкритий бінарний урок з географії та інформатики на тему «Нерівномірність економічного розвитку субрегіонів Африки. Поняття бази даних і систем керування БД, їх призначення», який провели Рубець О.М. і Фединишинець М.В. у групі №12.