Ще один крок у модернізації навчально-виробничої бази ліцею

Дирекція ліцею велику увагу приділяє модернізації навчально-матеріальної бази навчального закладу відповідно до рівня сучасного виробництва та згідно з вимогами реформування професійної освіти.

Щороку у ліцеї модернізується хоча б одне навчальне приміщення – навчально-виробничі майстерні, кабінети спецдисциплін з професій, за якими ведеться підготовка. Роботи здійснюються за рахунок власних позабюджетних надходжень. Цього року ситуація дещо змінилася, адже у державному бюджеті була закладена субвенція «на модернізацію і оновлення матеріально-технічної бази закладів профтехосвіти».

Отримані кошти в розмірі 1 млн. 114 тис. грн. наш навчальний заклад спрямував на придбання необхідного обладнання і устаткування, удосконалення інформаційно-комунікаційного забезпечення предметів і професій.

Разом з тим протягом вересня дирекцією навчального закладу організовано роботу із реконструкції лабораторії технічного обслуговування автомобілів. За рахунок частини складського приміщення збільшено площу цієї лабораторії. Власними силами проведено будівельні роботи, зокрема штукатурні та опоряджувальні, групами мулярів, штукатурів, лицювальників-плиточників третього курсу від керівництвом майстрів виробничого навчання Касинця І.В. та Гурзана П.П. Розширення площі лабораторії, дозволило встановити придбане обладнання, а саме: шиномонтажний стенд та балансувальний верстат. Крім цього, лабораторія поповнилась установкою для діагностування та чищення форсунок, окремо для дизельних та інжекторних вартістю, а також двома комбінованими наборами інструментів та телевізором для демонстрації учням мультимедійних презентацій, відеоматеріалів.

Тож 17 жовтня 2018 року оновлена лабораторія була представлена дирекцією для загального огляду педагогам та учням ліцею. Директор ліцею, заслужений працівник освіти України Василь Юрійович Маринець розповів присутнім про здійснені плани щодо цієї лабораторії, наголосив на тому, що вона сприятиме не тільки якісній підготовці кваліфікованих робітників з професії слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, рихтувальник кузовів, але зможе збільшити позабюджетні надходження ліцею, надаючи послуги населенню завдяки використанню закупленого обладнання. Керівник навчального закладу висловив вдячність за ефективно організовану роботу старшому майстру Новаку Петру Михайловичу, згаданим вище майстрам виробничого навчання.

Опісля третьокурсники під керівництвом майстра виробничого навчання Чулана М.М. презентували обладнання в дії.