Січневі педагогічні читання

Згідно плану роботи ліцею 12 січня в ліцеї відбулись педагогічні читання на тему «Як зробити урок результативним та інноваційним?».

Педагоги поділились своїми педагогічними знахідками у плані забезпечення ефективності сучасного уроку, досвідом впровадження сучасних форм, методів, засобів навчання, поєднання традиційних та інноваційних методів, результативністю їх використання.

Зі своїми доповідями виступили заступник директора з НР Александра О. З., викладачі Боржавич О. І., Лемак Н.В., Рубець М.В., майстри виробничого навчання Фурдь В.В., Мица Є.І.

Також було організовано виставку-конкурс методичних розробок уроків педагогічних працівників ліцею. В результаті журі визначило найкращі з них у кожній з номінацій.

 В номінації «Професійно-теоретична підготовка»

І місце посіла Боржавич О.І. (урок-аукціон на тему «Вибір клеючих сумішей фірми Cerezit для різних видів плитки»),

ІІ місце – Лемак Н.В. (урок-гра «Підсумковий урок з предмета «Документаційне забезпечення управління»),

ІІІ місце – Рущак Г.В. (рольова гра «Я – конкурентноздатний» на тему «Підсумковий урок за розділами «Загальні відомості про будівельні креслення», «Креслення планів, фасадів і розрізів будівель», «Читання будівельних креслень»).

В номінації «Професійно-практична підготовка»:

І місце – Касинець І.В. (урок виробничого навчання на тему «Кладка простих стін товщиною в 1,5; 2 цеглини за однорядною (ланцюговою) системою перев’язування швів»),

ІІ місце – Фурдь В.В. (урок виробничого навчання на тему «Ознайомлення з елементами плосковиїмчастого різьблення та технологічним процесом виконання. Інструктаж по організації робочого місця та безпеки праці»),

ІІІ місце – Шарко Є.В. (урок виробничого навчання на тему «Ремонт ушкоджень та дефектів дерев’яних поверхонь»), Савчур І.М. (урок виробничого навчання на тему «Приготування страв з овочів»).

В номінації «Загальноосвітня підготовка»:

І місце – Медулич О.М. (урок – ток-шоу на тему «Л.М. Толстой «Анна Кареніна». Суперечливий образ Анни Кареніної»),

ІІ місце – Шовак Н.І. (урок-подорож «Спільна робота з онлайновими документами»)

ІІІ місце – Луньо М.О. (урок з використанням мультимедійних технологій на тему «Коливальний контур. Виникнення електромагнітних коливань у коливальному контурі»).

В номінації «Виховна робота»:

І місце – Лемак Н.В. (Туристичний квест),

ІІ місце – Медулич О.М. (Правовий брейн-ринг),

ІІІ місце – Белень М.М. (виховна година «Верховина та Україна – два крила нашої любові».