Складання довідок про трудовий стаж. Документування державних нагород

7 листопада викладач спецдисциплін професій адміністратор, черговий по поверху (готелю, кемпінгу, пансіонату), покоївка Лемак Н.В. у групі №17 провела відкритий урок на тему «Складання довідок про трудовий стаж. Документування державних нагород».

Мета уроку: ознайомити учнів з порядком ведення трудових книжок, правилами складання довідок про трудовий стаж, надання матеріальної допомоги та преміювання працівників; розвивати навички самостійної пізнавальної діяльності при вивченні та закріпленні нового матеріалу; виховувати поважне ставлення один до одного та до своєї майбутньої професії, культуру поведінки готельного працівника.

Урок проведено із використанням інформаційно-комунікаційних технологій, елементів проблемного навчання та ігрових технологій. Зокрема, на етапі узагальнення та систематизації знань учнів застосовано командну гру «Квест», у ході якої учні виконували різноманітні цікаві завдання, які сприяли активізації пізнавальної діяльності, кращому засвоєнню матеріалу та створенню позитивної емоційної атмосфери.

На уроці також використано навчальний посібник «Документаційне забезпечення управління», розробником якого є Наталія Василівна.