Третє колективне видання слухачів Міжнародної Академії літератури і журналістики «Рекітське сузір’я»

Незабаром побачить світ третє колективне видання слухачів Міжнародної Академії літератури і журналістики «Рекітське сузір’я», автор проекту та упорядник – ректор МАЛіЖу Василь Тарчинець.

Під його керівництвом над виданням працювали керівники відділень а також редактори відділів: прози – Тетяна Балагура, поезії – Ангеліна Оборіна, журналістики Наталія Кічун-Лемех, літредактори: Ліліана Косановська, технічний редактор і відповідальний за випуск Мар’ян Тарчинець.

До книги увійшли відібрані твори юних поетів, прозаїків, журналістів, митців малюнку та фотографії.

Альманах видається за кошти авторів, керівників відділень, громадських викладачів. Редакційний колектив за обставин збільшення вартості поліграфічних послуг, які зросли втричі, змушений був виділити мінімум сторінок у збірці, суттєво зменшити тираж видання.

Сподіваємося, що чинна влада приділятиме більше уваги обдарованим дітям, сприятиме виданню колективних та авторських збірок.

Альманах у якому надруковано твори понад 70 авторів є безцінним скарбом для шкіл, ліцеїв та гімназій, редакцій шкільних газет, обласних та всеукраїнських теле-радіостудій, програм для дітей та юнацтва, студентів філологів, журналістів, спілчанам МАЛіЖ України та зарубіжжя.

Прес-служба Міжнародної Академії
літератури і журналістики