Творчий конкурс на тему «Покрова – проміння Віри, Мудрості, Добра»

10 жовтня 2016 року класний керівник групи №35 (професія слюсар з ремонту автомобілів, рихтувальник кузовів) Рубець М. В. провела творчий конкурс на тему «Покрова – проміння Віри, Мудрості, Добра».

Захід пройшов в рамках реалізації складової «Сучасний робітник: гуманітарний аспект освіти в контексті євроінтеграційних процесів України» інноваційного проекту «Робітнича професія: арсенал креативних ідей і проектів, їх реалізація в конкретний продукт та послуги населенню».

Мета заходу: поглибити знання ліцеїстів про свято Покрови, пробуджувати пізнавальні інтереси до історії української культури; сприяти примноженню родинних і національних традицій; виховувати любов та пошану до традицій українського народу; допомогти відчути зв’язок поколінь та індивідуальний вклад кожного в створенні майбутнього нашої держави.

Виступ Марії Василівни супроводжувався презентацією про козацькі ікони Покрови та переглядом відео «Їхали козаки» («Тінь Сонця»), «Запалю свічу» (у виконанні Руслани Лоцман). Присутні прослухали запис пісні у виконанні Степана Косопуда «Ти – моя Мати».

Класний керівник наголосила, що цього дня ми з вдячністю і вірою приймаємо заступництво і клопотання за нас перед Богом Пресвятої Діви Марії, згадуємо історичні події давнини і молимось за мирне небо сучасності. Окреслюючи перспективи майбутнього, ми повинні вдивлятись в минуле, черпати з нього той безцінний скарб, який не дасть загубити головне, розчинитися серед дрібних проблем.

Хотілося б, щоб кожен з нас поставив себе на місце тих хоробрих людей, які ціною свого життя захистили Батьківщину і тих, хто сьогодні захищає нашу незалежність, і щоб кожен дав собі відповідь на питання: чи зміг би я?