Творчий конкурс на тему «Україна – кібер країна»

15 березня 2016 року класним керівником групи №24 (професія: слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж) Луньом М. О. проведено творчий конкурс на тему «Україна – кібер країна».

Захід відбувся в рамках реалізації складової «Сучасний робітник: гуманітарний аспект освіти в контексті євроінтеграційних процесів України» інноваційного проекту «Робітнича професія: арсенал креативних ідей і проектів, їх реалізація в конкретний продукт та послуги населенню»

Розповідь класного керівника про унікальні факти з історії вітчизняного комп’ютерного будування та ІТ технологій, про 20-ти річне лідерство України у цій галузі, супроводжувалась показом презентації та переглядом відео фрагментів. Презентація містила у собі унікальну інформацію про творців першого на Європейському континенті українського супер, на цей час, комп’ютера. Також учням була представлена інформація про саму малу електронну лічильну машину “МЭСМ” і про ряд сучасних розробок українських спеціалістів у галузі ІТ.

Залишити відповідь