Творчий конкурс на тему «Україна пам’ятає Голодомор 1932-1933 років»

30 листопада 2016 року класним керівником групи №14 (професія слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж) Бобер В. В. проведено творчий конкурс на тему «Україна пам’ятає Голодомор 1932-1933 років».

Захід пройшов в рамках реалізації складової «Сучасний робітник: гуманітарний аспект освіти в контексті євроінтеграційних процесів України» інноваційного проекту «Робітнича професія: арсенал креативних ідей і проектів, їх реалізація в конкретний продукт та послуги населенню».

Сприяти розвитку патріотичних почуттів учнів, любові та поваги до українського народу, поглибити знання учнів з історії нашої держави, зокрема: визначити суть, причини та наслідки Голодомору 1932 – 1933 рр., вшанувати пам’ять його жертв, ознайомити учнів з трагічним минулим нашої країни, формувати щирі людські почуття, співчуття до трагічної долі рідного народу, громадянську відповідальність за його майбутнє, вшанувати світлу пам’ять безвинно замучених голодом людей.