Тиждень безпеки дорожнього руху в ліцеї

З 19 по 23 листопада 2018 року у ліцеї проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.

У рамках цього тижня у бібліотеці навчального закладу було організовано виставку літератури з профілактики дорожньо-транспортного травматизму (бібліотекар Шандор О.М.).

Тиждень безпеки дорожнього руху в ліцеї: виставка літератури з профілактики дорожньо-транспортного травматизму

Ведучі ліцейної радіостудії «Червона калина» Уляна Фур та Марина Щобак інформували про рівень безпеки на дорогах та пригадали деякі життєво важливі правила дорожнього руху у радіопрограмі «Дотримуйся правил – збережи життя».

20 листопада викладач ПДР Юрик В.В. провів з учнями бесіду «Дорожній рух. Безпека. Обережність».

21 листопада ліцеїсти взяли участь у практичному занятті «Надання першої медичної допомоги при ДТП», яке провела медсестра ліцею Бедринець Г.В. Ганна Василівна розповіла про алгоритм дій надання першої допомоги при ДТП, продемонструвала як потрібно витягати потерпілого з автомобіля, як оцінити стан потерпілого, надавати штучне дихання та спинити кровотечу.

В четвер серед навчальних груп першого курсу викладачем ПДР Юриком В.В. було проведено гру-вікторину «Знавці правил дорожнього руху». У грі взяли участь три команди: «Поварьонки» групи №11 (професія кухар, офіціант), «ДАЇ» групи №13 (професія муляр, штукатур, лицювальник-плиточник), «Бригада» групи №15 (професія слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, рихтувальник кузовів). Команди змагались у п’яти конкурсах і за результатами журі перше місце здобули учні групи №11, друге місце – групи №15, третє – №13.

23 листопада підведено підсумки проведено Тижня безпеки дорожнього руху.