У ліцеї відбувся другий етап конкурсу «Воскресни писанко»

На передодні Великодніх свят у ліцеї відбувся другий етап конкурсу «Воскресни писанко» організатором якого являється департамент освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації та Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

Метою конкурсу є: розвиток творчих здібностей дітей та молоді; залучення широкого кола дітей до вивчення звичаїв українського народу у сфері декоративно-ужиткового мистецтва на прикладі писанкарства; виховання національно-патріотичних почуттів, гордості за свою країну, рідний край; надання учням можливості виявити свою індивідуальність, а також працювати в команді при створенні колективних композицій.

Під час проведення конкурсу учні всіх груп ліцею мали можливість виготовити та представити на виставку, яка проходила в етнографічному музеї навчального закладу з 28 по 29 березня свої роботи (писанки виготовлені в різних техніках). Роботи були представлені як групові та і індивідуальні.

Переможцями ліцейного конкурсу стала група №12 професія швея, вишивальник (класний керівник Бігар А. О. та майстри виробничого навчання Шегда С. В. і Керенович В. М.). У їх виконанні було представлено найбільшу кількість писанок виготовлених у різноманітних техніках, а також писанок з поєднанням декількох технік виконання.

Друге місце посіли група №21 професія кухар, офіціант та група №22 професія виробник художніх виробів з дерева. Третю сходинку поділили між собою групи №11 професія кухар, офіціант, №25 професія слюсар з ремонту автомобілів, рихтувальник кузовів та №32 професія виробник художніх виробів з дерева.

На конкурс були представлені і індивідуальні роботи авторів яких було нагороджено заохочувальними преміями.

Найкращі вироби, а також великоднє дерево, яке було оздоблене учнівськими роботами, брали участь у третьому, обласному турі конкурсу «Воскресни писанко» у місті Ужгороді. Цей конкурс проходив з 6 по 8 квітня, а самі роботи зберігатимуться на площі Народній у місті Ужгороді до 21 квітня.

Під час проведення третього туру конкурсу наш ліцей брав участь у проведенні майстер-класу по виготовленню різьбленої писанки. Проводив цей майстер-клас учень третього курсу Міжгірського професійного ліцею Дмитро Гуцуляк, який навчається за професією виробник художніх виробів з дерева.