У Міжгір’ї 2 липня стартує ХІІ Міжнародний фестиваль юних талантів «Рекітське сузір’я-2015»

      У Міжгір’ї 2 липня стартує ХІІ Міжнародний фестиваль юних талантів «Рекітське сузір’я-2015».

      Весь рік юні обдарування України та закордоння, зокрема, слухачі Малої Академії літератури і журналістики очікують справжнього творчого дива – наступного фестивалю. Цьогорічний зібрав дітей із Закарпаття, Львівщини, Рівненщини, Івано-Франківщини, Волині, Одещини, Тернопільщини, Миколаївщини, Буковини, заочних конкурсантів із Росії, Франції, Польщі, Сполучених Штатів Америки.

На Закарпатті, як в родині,
Зібрались маліжани нині,
Міжгірський рідний нам ліцей
Розкрив обійми для дітей.

А Закарпатська чинна влада
МАЛіЖу – помічник й порада
Міжгірська теж не відступає
І допомогу надає.

Нам друзів вірних не забути,
Тож Фестивалю завжди бути!
МАЛіЖу і Фестивалю віват!

      Творче свято дітей відбудеться цього року під егідою Міжнародного Центру ЮНЕСКО та гаслами : «Любіть Україну, як матір свою!», «Боже Великий, Святий і Єдиний нам Україну і мир збережи!»

Наш Фестиваль запалює вогні,
Радіють маліжанам гори сиві,
Усупереч ненависній війні
За усмішки дітей щасливі.

За вічну дружбу Заходу і Сходу
За перемогу українського народу.
Щоб небу мирному могли радіти
Усі-усі на світі діти./

      Символічно, що у переддень проведення Міжнародного фестивалю–конкурсу буде запалено ватру пам’яті і лампадки біля стели Небесної сотні та полеглих міжгірчан у зоні АТО.

Мій тато захищає Україну.
Її кордони і наш рідний дім.
Бо понад усе він любить Батьківщину.
Й бажає миру щиро людям всім.

Приймаємо любов із рук у руки,
Із вуст в уста, у всі серця
І миру музики чарівні звуки,
Якій не буде на Землі кінця!

      Ніколи не зітруться із нашої пам’яті страждання народів за честь, свободу і національну гідність. Цьогоріч ми в вшановуємо пам’ять депортованих кримських татар, репресованих, полеглих в боях за незалежну і суверенну Україну

      Організатори фестивалю, завдяки підтримці керівників Закарпатської влади та меценатів із багатьох міст і сіл України подбали про те, щоб створити чудовий настрій його учасникам та гостям. Тож упродовж чотирьох фестивальних днів на великій сцені в чудових аудиторіях Міжгірського професійного ліцею, який уже сім років поспіль є літературно-мистецьким Центром Малої Академії літератури і журналістики, відбуватимуться конкурси, майстер-класи, зустрічі із відомими письменниками, журналістами, художниками і фотомайстрами, митцями сцени.

      Бажаємо конкурсантам цьогорічного дванадцятого фестивалю рясних творчих ужинків, завоювання медалей у семи номінаціях: поезії, прозі, журналістиці, малюнку, художньому фото, авторській пісні і літературно-мистецькій композиції.

      Впевнені у тому, що незабутні фестивальні дні у мальовничому Верховинському краї, чудовому і неповторному селищі міського типу Міжгір’ї подарують вам багато неповторних вражень, приємних знайомств, несподіваних зустрічей з друзями, цікавими особистостями. На вас чекають захоплюючі мандрівки, колективне сходження на гору Вулична, екскурсії мальовничим Верховинським краєм. А рясний дощик, який часто накрапає в горах не зашкодить чудовому настрою. Нехай усім нам усміхається ласкаве сонечко, зігріває ніжним теплом – дарує радість і спонукає до творчості.

      Всі стежки в чарівне Закарпаття Ведуть тих, хто талант і завзяття У МАЛіЖі гартує щоднини, Кого гори зовуть й полонини, Хто до Сонця душею злітає – Свої двері МАЛіЖ відкриває!

      Віват Мала Академія літератури і журналістики!

      Віват дванадцятий Міжнародний фестиваль юних поетів і прозаїків, журналістів, митців фото і малюнку, авторської пісні і літературно-мистецьких композицій «Рекітське сузір’я-2015» у Міжгір’ї!

Афіша ХІІ Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір’я-2015»

Залишити відповідь