В ліцеї проведено спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту

30 жовтня в Міжгірському професійному ліцеї було проведено спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту «Дії керівного складу ЦЗ та членів формувань ЦЗ, інших учасників навчального процесу ліцею при виникненні надзвичайної ситуації – прориву каналізаційної магістралі та пошкодження труби з питтєвою водою».

У ході навчання відпрацьовано оповіщення працівників та учнів ліцею, порядок евакуації учасників навчально-виховного процесу з навчальних корпусів, дії ланки охорони громадського порядку ліцею при виникненні надзвичайних ситуацій.

На виклик прибули рятувальники 4-ої державної пожежно-рятувальної частини смт Міжгір’я на чолі з заступником начальника 4 ДПРЧ Управління ДСНС України у Закарпатській області Теслевичем В.І. та працівниками Міжгірського РВ Управління ДСНС України у Закарпатській області РВ головним фахівцем Мельником В.М. та провідним фахівцем Гангуром Ю.В.

На останній фазі тренувань начальник штабу ЦЗ ліцею Шебак Ф.В. після уточнення даних про кількість евакуйованих осіб та відсутність потерпілих доповів про виконання навчальних завдань начальнику ЦЗ навчального закладу Маринцю В.Ю. Директор ліцею підвів підсумки навчань, відзначивши належний рівень підготовки керівників підрозділів.

На завершення учні та педагоги перемістилися на спортмайданчик на території ліцею, де рятувальники продемонстрували пожежну техніку. Нова пожежна машина обладнана необхідними інструментами та технікою, що значно полегшить роботу рятувальників у надзвичайних ситуаціях.

Будемо сподіватись, що подібні заходи будуть тільки навчальними. Разом з тим перевірка здатності грамотно і чітко діяти в умовно створених надзвичайних ситуаціях є запорукою збереження життя та здоров’я людей при їх реальному виникненні.