Верховина – земля моїх предків

      21 травня учні першого і другого курсів взяли участь у виховному заході, присвяченому Міжнародному дню музеїв, який відзначався світовою громадськістю 18 травня.

      Класний керівник групи №11 Фединишинець М. В. за допомогою презентації ознайомила учнів з історією розвитку музейної справи, найбільш відомими музеями Закарпаття. Мова йшла також про музеї нашого навчального закладу: етнографічний музей, музей історії ліцею та МАЛіЖ.
      На завершення учні взяли участь у трьох турах краєзнавчої гри під назвою «Верховина – земля моїх предків». Учасники конкурсу виконували завдання, що стосувалися історії рідного краю, традицій та обрядів, народних ремесел, життя і побуту верховинців, знання музейних експонатів етнографічного музею ліцею.
      За результатами краєзнавчої гри перше місце журі присудило учню групи №14 Матоляку Івану, друге місце – Рубей Ірині та Довгінці Мар’яні (група №21). Третє місце посіли Труш Василь (група №11) та Король Андрій (група №15), заохочувальні премії отримали Рошко Михайло (група №13) та Микулін Ярослава (група №12).
      Захід проходив в рамках реалізації складової «Сучасний робітник: гуманітарний аспект освіти в контексті євроінтеграційних процесів України» інноваційного проекту «Робітнича професія: креатив та формула успіху».

Залишити відповідь