Відкритий урок виробничого навчання «Розбирання та складання електродвигунів, огляд і виявлення дефектів»

10 квітня згідно з планом роботи методичної комісії педагогічних працівників електротехнічних та слюсарних професій майстер виробничого навчання Кливець І.Ф. провів відкритий урок виробничого навчання в групі №34, професія слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж.

Проведено відкритий уроку виробничого навчання на тему «Розбирання та складання електродвигунів, огляд і виявлення дефектів» в групі №34 з професії слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж майстер виробничого навчання Кливець І.Ф.

Тема заняття «Розбирання та складання електродвигунів, огляд і виявлення дефектів». Метою уроку було сформувати в учнів уміння по виконанню прийомів та операцій з розбирання, складання електродвигунів, проведення огляду та виявлення дефектів з дотриманням вимог охорони праці та безпеки життєдіяльності; розвивати аналітичне, логічне і критичне мислення при вирішенні виробничих ситуацій.