Відкритий урок з географії

11 травня 2017 р. викладач географії Фединишинець М.В. провела відкритий урок у групі №11 (професія кухар, офіціант) на тему «Країни Океанії».

На уроці розглянуто специфіку ЕГП та історико-географічні особливості розвитку країн Океанії, головні ознаки населення і господарства острівних країн, а також досліджено сучасний стан соціально-економічного розвитку Нової Зеландії як найбільш розвинутої країни Океанії.

Методичною основою проведеного уроку була технологія «перевернутого навчання» – учні попередньо вдома ознайомились із новим навчальним матеріалом, використовуючи додаткову інформацію про сучасний розвиток Нової Зеландії. Осмислення матеріалу дало можливість учням активно брати участь в обговоренні кейсів, в основі яких події, що реально відбулися у житті країни. Учні вдосконалювали вміння застосовувати отримані знання, аналізували приховані проблеми, аргументували свої думки, формулювали висновки.

Для закріплення знань застосовано методичний прийом «Світлофор», який мав на меті за допомогою різнокольорових карток з’ясувати як учні засвоїли розглянуту тему.