Виховна година пам’яті Андрея Шептицького

16 лютого класний керівник групи №35 Рущак Г.В. провела виховну годину пам’яті Андрея Шептицького «Головні напрямки діяльності митрополита Андрея Шептицького».

Захід проведено в рамках реалізації складової «Сучасний робітник: гуманітарний аспект освіти в контексті євроінтеграційних процесів України» інноваційного проекту «Робітнича професія: арсенал креативних ідей і проектів, їх реалізація в конкретний продукт та послуги населенню».

Мета: сприяти формуванню громадянських почуттів, свідомої, соціально активної позиції, патріотизму та розуміння значення кожного окремого вчинку для долі людини й держави, відродження та збереження пам’яті про борців за незалежність України.

Класний керівник розпочала виховну годину про те, що цього року для українства є нагода згадати та вшанувати не просто церковного ієрарха, а й політичного та громадського діяча, щедрого мецената в галузі освіти, культури, поборника людських прав і гідності. У складні часи боротьби за українську державність його подвижницька релігійна, просвітницька і доброчинна діяльність духовно гуртувала націю та сприяла збереженню її самобутності.

Як висновок до виховної години Галина Василівна навела слова Андрея Шептицького про те, що «Україна звільниться від свого упадку та стане державою могутньою, з’єднаною, величавою, яка буде дорівнюватися другим високо розвинутим державам. Мир, добробут, щастя, висока культура, взаємна любов і згода будуть панувати в ній».

Залишити відповідь