Виховувати – це значить творити людину

29 лютого відбулися збори батьків та учнів групи № 25, на які були запрошені в.о. директора ліцею Александра О.З, заст. директора з ВР Рущак В.Ю., практичний психолог Веждел М.І., комендант гуртожитку Плитан О.І. та працівники служби у справах дітей Міжгірської РДА Томаш А.В., Ільницький А.М.

Класний керівник групи Рубець М.В. ознайомила присутніх з метою даної зустрічі – спробою розібратися в деяких складних ситуаціях, які виникають у процесі навчання, у спілкуванні між батьками і дітьми та наголосила, що виховувати – це значить творити людину.

У своїх виступах працівники служби у справах дітей Міжгірської РДА Андрій Васильович і Анатолій Миколайович на конкретних прикладах проаналізували випадки виховання, які викликають проблеми у батьків, і вказали шляхи правильно¬го виходу зі складних ситуацій, наголосили, що учні мають не тільки права, але й обов’язки.

Педагоги ліцею наголошували на необхідності налагоджувати і підтримувати тісний зв’язок сім’ї та ліцею, виховувати пова¬гу до ліцеїстів як до рівноправних членів сім’ї, відкрити батькам світ педагогіки, збагатити їх любов до дитини життєвими порадами, намагатися разом уникнути непоправних помилок у вихованні юнаків.

Батьки ліцеїстів брали активну участь у спілкуванні.

На завершення зборів Марія Василівна навела слова Макаренка: «Уміння виховувати — це все-таки мистецтво, як добре грати на скрип¬ці чи роялі, добре писати картини, бути хорошим слюсарем або токарем». Класний керівник щиро подякувала всім присутнім за активну участь у проведенні зборів.

Залишити відповідь