Вийшов третій номер друкованого видання ліцею «Міжгірський ліцеїст»

Наближається величне свято – День працівників освіти! Тож на першій сторінці свої вітання та побажання працівникам ліцею з нагоди свята присвячують директор навчального закладу, заслужений працівник освіти України Василь Юрійович Маринець та наші соціальні партнери – керівники підприємств району.

На сторінках газети – інформація про організацію методичної та позаурочної роботи у новому навчальному році. А також про успішне продовження модернізації навчально-матеріально бази ліцею – у статті старшого майстра.

У цьому номері Вашій увазі пропонується поетична творчість ліцеїстів, розповідь про випускника ліцею – громадського активіста, захисника Вітчизни Василя Пулея, згадка про ХІІІ Міжнародний мистецький фестиваль юних талантів «Рекітське сузір’я» – від учасників фестивалю з Донеччини, повідомлення про візит до ліцею представників німецької благодійної організації «Допомога Україні».

І на завершення – добре слово про свого наставника, майстра виробничого навчання Миколу Юрійовича Дунаєва від вдячного випускника.
Завантажити третій номер друкованого видання ліцею «Міжгірський ліцеїст»