Вийшов четвертий номер «Міжгірського ліцеїста»

Авторський та редакційний колектив інформаційно-методичного віснику «Міжгірський ліцеїст» підготував до новорічних та різдвяних свят новий випуск ліцейного видання.

Отже…

Підводячи підсумки календарного року, у «Міжгірському ліцеїсті» підібрано 12 найпомітніших подій, які відбувались в житті ліцею протягом 2016 року. Окремі з них – це ще один успішний крок до чогось більшого, а деякі стануть дійсно важливою датою в історії навчального закладу.

На сторінках віснику продовжуємо інформувати про організацію навчально-методичної роботи. У цьому випуску увагу приділено урізноманітненню роботи над інноваційним проектом «Робітнича професія: арсенал креативних ідей і проектів, їх реалізація в конкретний продукт та послуги населенню», а також участі педагогів ліцею в обласних методичних заходах.

У статті старшого майстра читайте про успішне продовження модернізації навчально-матеріально бази ліцею – завершення роботи над реконструкцією і облаштуванням нової майстерні ремонту та обслуговування автомобілів, а також оновлення внутрішньої інфраструктури навчального корпусу.

І, звичайно, в цьому номері – щирі привітання з новорічними та різдвяними святами директора ліцею, заслуженого працівника освіти України Василя Юрійовича Маринця.

Приємного читання!

Завантажити «Міжгірський ліцеїст» №4(01-02.2017)