Вийшов п’ятий номер «Міжгірського ліцеїста»

Весна надихає на творчість! Вона дає нам наснагу для творення чогось нового, прояву своїх почуттів та вражень. З таким весняним і творчим настроєм авторський та редакційний колектив інформаційно-методичного віснику «Міжгірський ліцеїст» підійшов до підготовки нового номеру ліцейного видання, бажаючи поділитись цікавими думками та новинами про важливі події ліцею.

Тож традиційно на першій шпальті розміщено «Слово керівника» – стаття директора ліцею, заслуженого працівника освіти України Василя Юрійовича Маринця «Майбутнє – за успішними ПТНЗ». Автор статті ділиться своїми думками щодо розвитку професійної освіти, розповідає про помітні події ліцею та намічені дирекцією плани, реалізація яких сприятиме підвищенню іміджу навчального закладу.

Також на сторінках вісника поінформовано про проведення в ліцеї атестаційної експертизи з окремих професій, реалізацію інноваційного проекту «Робітнича професія: арсенал креативних ідей і проектів, їх реалізація в конкретний продукт та послуги населенню», досвід роботи педагога спецдисциплін будівельного профілю Боржавич О.І., тривалу співпрацю з Малою академією літератури і журналістики.

Родзинкою номеру є цілий ряд новин «з-під пера» ліцеїстів. У ролі кореспондентів спробували себе Іван Матоляк, Олена Скопич, Марія Белень, Марія Бітлян.

А також в цьому номері знайомтесь з творчістю окремих учнів – їхньою поезією та художніми роботами.

І на завершення, як завжди, бажаємо Вам приємного читання нового випуску «Міжгірського ліцеїста»!

Завантажити «Міжгірський ліцеїст №3(08-09.2016р)»