Високі козацькі військові чини присвоєно наставникам маліжан Міжгірщини

У День Благовіщення у Будинку офіцерів Львівського гарнізону відбулася спільна академія командування Козацьких військ України та Правління громадської організації «Міжнародна академія літератури і журналістики».

Цей урочистий захід було приурочено врученню наставникам маліжан високих козацьких військових чинів за активну діяльність у героїко-патріотичній роботі серед школярів і юнацтва та з нагоди 15-ї річниці заснування громадської організації «Міжнародна академія літератури і журналістики.

Заступник Гетьмана Козацьких військ України, Верховний Отаман Козацького військового округу «Західна Україна» генерал-полковник Іван Плахотнюк привітав учасників урочистої академії зі святом Благовіщення, висловив велику подяку за активну громадську і творчу діяльність серед дітей та юнацтва і за поданням Правління МАЛіЖ оголосив наказ про присвоєння козацьких військових чинів. Серед них і наставники маліжан Міжгірщини.

Високе звання полковника присвоєно екс-голові Міжгірської райдержадміністрації, почесному професору МАЛіЖу Василю Деричу, а підполковника отримав викладач Міжгірського професійного ліцею Володимиру Рущак. Ці високі козацькі військові чини будуть вручені їм на цьогорічному фестивалі юних талантів «Рекітське сузір’я», який відбуватиметься 5 -10 липня