Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників на базі Міжгірського професійного ліцею

27 квітня на базі Міжгірського професійного ліцею відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професії слюсар з ремонту автомобілів, рихтувальник кузовів на тему «Оновлення змісту професійної освіти при підготовці кваліфікованих робітників із професії слюсар з ремонту автомобілів, рихтувальник кузовів».

У роботі секції брали участь викладачі спеціальних дисциплін та майстри виробничого навчання дев’яти ПТНЗ області, а також Краус Л.І., керівник секції, методист ДНЗ «Ужгородський центр ПТО» та Маслюк І.Ф., методист НМЦ ПТО у Закарпатській області.

Гостей привітав директор ліцею Маринець В.Ю., який ознайомив присутніх з оновлення матеріально-технічної бази навчального закладу та напрямками роботи колективу.

Учасники засідання відвідали й обговорили фрагмент уроку виробничого навчання на тему: «Технічне обслуговування ходової частини автомобіля».

Потім гості ліцею оглянули навчальні кабінети, лабораторії, майстерні музеї навчального закладу та були приємно вражені проведеною роботою з модернізації навчально-матеріальної бази.

Активну участь у семінарі взяли викладач спеціальних дисциплін, голова методичної комісії ліцею Рущак Г.В. та старший майстер ліцею Новак П.М.

Галина Василівна презентувала електронну базу комплексно-методичного забезпечення з професії слюсар з ремонту автомобілів, рихтувальник кузовів, а також поділилась власними навчально-методичними напрацюваннями.

Петро Михайлович поділився досвідом роботи щодо оформлення навчально-плануючої документації майстра виробничого навчання (відповідно до вимог Положення про організацію навчально-виробничого процесу в ПТНЗ).